fbpx
Політика
Суд заарештував “Хонку” Януковича в “Межигір’ї”

Печерський районний суд Києва заарештував будинок “Хонка”, розташований у колишній резиденції екс-президента України Віктора Януковича “Межигір’я”. Про це йдеться в постанові суду від 24 березня, – передає “Гордон”.

Згідно з рішенням суду, Януковичу, посадовим особам ТОВ “Танталіт” (компанія, на яку було оформлено “Межигір’я”), а також особам, що діють від їх імені або за їх дорученням, заборонено відчужувати, розпоряджатися і користуватися майном будинку.

У списку заарештованих речей – унітази, пісуари і раковини фірми Villeroy&Boch, душова система золотого кольору Gessi, масажні крісла Inada, холодильники, мікрохвильові печі, телевізори, телефони, люстри, торшери, килими, предмети меблів, кілька десятків картин, керамічні та металеві статуетки, портрет “Люба Полежай”.

Крім того, суд заарештував більше 500 книг, більярдний стіл і більярдні приналежності, білий цифровий рояль Roland та інші речі.

“Межигір’я” – колишня резиденція Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займав з 2002-го по 2014 рік. На початку 2000-х років резиденцію вивели з державної власності, формальним власником комплексу була компанія “Танталіт”.

Після втечі Януковича в 2014 році земельну ділянку площею 135 га, на якій розташована резиденція, рішенням суду було повернуто в державну власність.

Читайте також: ДОЩІ І ПОХОЛОДАННЯ: ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА ТИЖДЕНЬ

У серпні 2016 року Печерський районний суд Києва заарештував частину майна з “Межигір’я”. Під арешт потрапили кілька сотень книг, ікон, скульптур, картин. Також були заарештовані 27 автомобілів і ретро-автомобілів.

Джерело.

facebook