fbpx
Шоу-бізнес
Світлана Лобода розповіла про свої пригоди в Іспанії (відео,фото)

Популярна українська співачка Світлана Лобода розповіла, що зйомки в Андалусії стали найскладнішими в її кар’єрі і показала чому.

Протягом чотирьох знімальних днів Світлану Лободу і її команду переслідувала низка подій. Через помилку Міжнародних українських авіаліній було втрачено 4 валізи з усіма костюмами і унікальним реквізитом для кліпу. Два дня продюсер артистки Нателла Крапівіна зі Світланою намагалися відшукати свій багаж в різних точках Європи.

Але це був тільки початок іспанських пригод. Під час роботи на головній локації, заради якої Світлана Лобода і відправилася в Андалусію, з нез’ясовних причин зупинилися вітряки, і мізансцену з їх участю довелося перезнімати.

Так що, коли на наступний день Світлана Лобода , хвацько розсікають в кадрі на раритетному  карі, злетіла на авто в кювет і машину довелося транспортувати на ремонт – цього вже ніхто не здивувався. При цьому викликаний на нічну зйомку наряд поліції через труднощі перекладу намір заарештувати продюсера артистки.

Читайте також:У Наталії Могилевської новий коханий: фанати приголомшені обранцем зірки (фото)

Чи не сиділи склавши руки і друзі Світлани . Щодня, протягом усіх 4-х знімальних днів, на світанку вони відволікали на себе увагу здирників, які вимагали грошей буквально за кожен кущ, який потрапив в кадр. А в цей час сама артистка з основною групою стрімко знімала мізансцену знаходження головного героя голяка в іншій частині «берега вітрів».

В історію про те, як створювався кліп «Твої очі» також увійшли кадри постільної сцени головних героїв. З making-of стало відомо, що артистка сама виступає режисером відвертих сцен зі своєю участю. Співачка повністю контролює процес,переглядає матеріал на моніторах.

Не залишився непоміченим і подвиг знімальної групи в ім’я мистецтва. Впродовж 5 годин команда Світлани Лободи з апаратурою і реквізитом в руках піднімалася пішки в гори, щоб зняти кадри світанку на тлі скелі з білого піску.

«Коли аудіо набирає 5.000.000 можна цілком заощадити на кліпі або зняти халтурку так, щоб в телевізорі показали. Але це не наша історія. Для мене принципово важливо знімати для LOBODA красиві фундаментальні роботи, які є не просто візуальним супроводом пісні, але й стати самостійною історією з життя жінки. І мені дуже пощастило, що я сама собі виділяю бюджети на зйомки. Інакше, боюся, не бачити мені андалусскої пустелі і вітряних велетнів, пронизуюче небо. Приємно, що всього лише за місяць наше відео подивилися більше 10.000.000 чоловік і це наш особистий рекорд. Дякую всій моїй мега-команді на чолі з Володимиром Шкляревського! »- Прокоментувала Нателла Крапівіна .

Читайте також: Репер Серьога розповів чому більше не живе з дружиною(відео)

Джерело.

Related Post

facebook