fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Шоу-бізнес
Світлана Тарабарова показала свого “головного чоловіка на весіллі”

Співачка розповіла про підготовку до важливого дня.

Світлана Тарабарова продовжує ділитися деталями підготовки до свого весілля.

Сьогодні Світлана показала всім “головного чоловіка на весіллі”: “Хто головний чоловік на весіллі? Багато хто помилково вважає, що наречений. Ні! Наречений і наречена, головні до і після весілля. А на весіллі головний – ведучий. Саме від ведучого залежить, як пройде головний день у вашому житті, як пройде церемонія, і який настрій віднесуть з собою ваші гості, – ділиться співачка. – Знайомлю вас зі своїм “головним чоловіком на весіллі” – позитивний, інтелігентний і дуже зворушливий – Артем Гагарін!”.

Нагадаємо, що недавно Світлана Тарабарова оголосила про свої заручини і присвятила пісню своєму коханому, ім’я якого артистка поки тримає в секреті.

Читайте також: РІЗАТДІНОВА СТАЛА НАЙКРАЩОЮ СПОРТСМЕНКОЮ ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ

svetlana_tarabarova2

Джерело.

Related Post