fbpx
Breaking News
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Бог посилає вам труднощі не для того, щоб ви опускали руки. А для того, щоб ви стали тими, ким повинні стати
Молитва, яка завжди на моїх вустах, коли хворіють діточки. Вірте у силу молитви, і все у вас буде добре!
Все у нас йде до того, що буде весілля. І я розумію, що ми не зможемо відсвяткувати все нормально, тому що сватання я не хочу робити і на весіллі, щоб вона мені хустку на голову зав’язувала, і благословення давала я теж не хочу. Мене навіть зараз трясе від злості і ненависті до неї, лукава така вона
Шоу-бізнес
Сильно схудла Анфіса Чехова розкрила секрет ідеального тіла (фото)

Підписниці часто просять її розкрити секрет схуднення, поділитися дієтою і ефективними тренуваннями, щоб отримати форми, як у Чехової.

Телеведуча і актриса Анфіса Чехова за останні півроку змінилася до невпізнання. Вона дуже сильно схудла і не зупиняється на досягнутому результаті.

У коментарях підписниці часто просять її розкрити секрет схуднення, поділитися дієтою і ефективними тренуваннями, щоб знайти форми, як у Чехової.

У Instagram вона розповіла свій секрет ідеального тіла.

“Говорили сьогодні з моїм новим інструктором з йоги про те, що будь-які зміни повинні випливати з любові до себе і прийняття себе таким, який ти є. Можна нескінченно мучити свій організм дієтами і різними видами спорту, можна ділити своє тіло уздовж і поперек, напхати в нього тонни чарівних пігулок, загнати його в строгі рамки, демонструвати чудеса сили волі і обмежувати насильно себе у всьому… І отримати ці вистраждані зміни, і болісно утримувати їх, і все це буде направлено проти нас самих”, – пише вона.

15048170_233021523777958_3687915690670424064_n-1

При цьому Анфіса зазначає, що тіло може помститися за такі знущання.

“Тіло, яке не любиш, одного разу все одно повстане проти нас і тоді ми отримаємо по повній … зворотним поверненням ще більшої ваги, хворобами, депресіями, булімією, і ще більшою невпевненістю в собі! Я проходила весь цей шлях! І на власному досвіді можу сказати: Всі глобальні, природні, глибокі і комфортні зміни відбуваються з неймовірною легкістю лише тоді, коли ти по-справжньому любиш себе!” – Впевнена Чехова.

Як зазначає телеведуча, своє тіло неодмінно потрібно полюбити.

“Полюбиш такою, яка ти є, не ідеальну, зі складкою на животі і целюлітом на попі, полюбиш свій організм, кожен свій внутрішній орган, полюбиш гаряче і безумовно, як свою дитину! Тоді дієта перетвориться в усвідомлене харчування, а фізкультура в бажане задоволення! Тоді ти не дозволиш спотворювати своє тіло, змінюючи його під стандарти! Коли ти полюбиш себе, ти відмовишся від будь-якого насильства над собою, від будь-якої боротьби з собою, від всіх думок, що принижують себе!” – Впевнена вона.

Анфіса підсумувала, що потрібно робити себе щасливою виключно шляхом любові до себе.

“Все в тобі стане дорого і цінно передусім для тебе самої! Ти почнеш жити для себе, а не для інших, почнеш бути собою, а не здаватися кимось іншим! Саме тоді, залюблене тобою тіло, почне ставати таким, яким воно і має бути, красивим і таким, що світиться зсередини”, – запевнила Чехова.

Читайте також: КУЧМА НАЗВАВ ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ, ЯКЕ ЗАВТРА ОБГОВОРЯТЬ В МІНСЬКУ

Джерело.

Related Post

facebook