fbpx
Суспільство
Синоптики обіцяють українцям сильні морози та ожеледицю

У країні також очікуються туман та ожеледь, але без опадів

20 січня, в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -7…- 9 градусів, удень -1…- 3 градуси.

На заході хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -11…- 18 градусів, удень 0…- 6 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -6 …- 12 градусів, удень 0…- 6 градусів.

У центрі хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -11…- 18 градусів, удень -1…- 7 градусів.

На сході хмарно із проясненнями, невеликий сніг, вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -11..- 18 градусів, удень -1…- 6 градусів.

На півдні хмарно із проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -7…- 14 градусів, удень 0…- 6 градусів.

Читайте також: 10 ГОЛОВНИХ ЗАБОРОН ДЛЯ БАТЬКІВ У ВИХОВАННІ ДІТЕЙ

Джерело.

facebook