Такого рецепту в інтернеті вaм не знaйти. Пляцок “Рижик” неймoвірно смaчний, а головне, легкий в приготуванні! Обoв’язково зaпишіть, щoб не втрaтити!
Ніхто з гостей не піде раніше в очікуванні цієї смакоти. Він ексклюзивний! Записуйте рецепт! За матеріалами
Продукти
Коржі
100 г вершкового масла
3 склянки пшеничного борошна
2 ч. л. соди
3 ст. л. рідкого меду
1 склянка цукру
2 яйця
Крем
400 г вершкового масла
400 г сметани
350 г невареного згущеного молока
Приготування
Коржі
У достатньо об’ємну посудину вбuти 2 яйця і всипати півсклянки цукру. Збивати масу до утворення пишної ніжної пінки (5–6 хвилин).
У банячку з товстим дном змішати вершкове масло та півсклянки цукру. Нагрівати суміш на невеликому вогні до тих пір, поки весь цукор не розчиниться. Влити мед, перемішати, довести до кипіння і всипати соду. Знову швидко перемішати. Маса має сильно запінитись і збільшитися в об’ємі.
У цей момент зняти банячок з вогню й дати масі трохи вистигнути (5–7 хвилин). Далі тоненькою цівкою влити яєчно-цукрову суміш і повернути банячок назад на слабкий вогонь). Поступово вмішати склянку борошна, дуже ретельно розтираючи всі грудочки. У той самий спосіб вмішати й другу склянку. Зняти банячок із вогню. Дати масі трішки вистигнути, а потім вмішати в неї решту борошна.
Можливо, вам не знадобиться підмішувати в тісто всю третю склянку, оскільки його консистенція залежить від величини використаних яєць та щільності борошна. Тісто має стати м’яким і ніжним, дуже податливим у роботі.
Розділити тісто на 10 однакових частин. Із кожної з них розкачати дуже тоненькі коржі діаметром 19–20 см, надавши їм форми прямокутника чи квадрата. Випікати коржі слід по одному в попередньо розігрітій до 180 °C духовці до золотистого кольору. Готові коржі знімати з дека ще теплими, попередньо пройшовшись гострим тонким ножем між випічкою і формою.
Крем
Масло кімнатної температури збuти до утворення пишної маси. Далі порціями (по 1–2 ст. л.), постійно збиваючи, додати згущене молоко. Насамкінець підмішати сметану (на найменших обертах міксера, а краще – вручну).
Складаємо пляцок
Вистуджені коржі перемастити кремом. Ним же змастити боки й верх пляцка. Щедро посипати крихтами із залишків коржів. Залишити на 1 годину при кімнатній температурі, а потім переставити в холодильник на 12 годин. Цього часу достатньо, щоб коржі пропиталися кремом.
Недавні записи
- Просто тона везіння накриє ці знаки-щасливчики в останній тиждень серпня, 24-31 числа. Чомусь саме їх обрав Всесвіт своїми пестунчиками, їм усміхнеться фортуна вже зовсім скоро, в останні 7 днів літечка – 2022
- Оленко, пенсія в мене мала, а ті кросівки, що я Денису подарувала, досить дорогі, я чек зберегла і вважаю, що було б по совісті з твого боку повернути мені гроші, адже це подарунок твоєму чоловіку! – я від слів свекрухи просто оторопіла і мовчки слухала Галину Максимівну. Коли я відчинила, то побачила свекруху з великим пакетом м’яса в руках
- Ольга зітхнула. Так. вона завжди вважала невістку Катю поганою господиною, не вартою її дорогоцінного синочка. Але тепер вона твердо вирішила переконати Максима не розлучатися – мала вагомі причини. Дорогою вона щебетала про те, як Ольгин син-рятувальник Макс радів малюванню та поїздці в гори і на полонину Кринта
- Поки ми з дітьми жили у свекрухи в Карпатах, мама чоловіка навчила мене готувати такі домашні ковбаски – закачаєшся від смаку! І ніяке спеціальне обладнання не потрібне, що головне. Від них за вуха не відтягнути – такі неймовірно апетитні!
- Два дні тому я вирішила заскочити до Святослава й невістки без попередження – просто була в тому районі. Люба, маючи всю побутову техніку, яку свог очасу не мала я, постійно жаліється, що в неї ні на що часу не вистачає, навіть не готує – діти не дають мовляв. Мені, щиро кажучи, завжди було гірко, що він після роботи приходить і ще встає до плити вечерю собі готувати. А тут закрутилося он як! Уявіть собі, я приходжу о 10 годині ранку