fbpx
Інтернет
Татко тролить доньку, яка робить спокусливі селфі

Багато батьків люблять розігрувати своїх дітей, але деякі доходять до того, що викладають це в інтернет на загальний огляд.

Про це пише Daily Mail

Кріс Мартін з Вашингтона спокійно викладає пародії на селфі дочки і сина для задоволення своїх шанувальників. Батько публікує свої фотографії у відповідь на оригінальні пости дітей в соціальних мережах.

“Моя дочка викладала сексапільні селфі, і замість того, щоб намагатися їй це заборонити, я подумав, що є кращий вихід”, – розповів Кріс Мартін.

Читайте також: Пачка презервативів зробила з Козловського посміховисько

Веселий татусь зображує дакфейс на селфі в дзеркалі. Як і в оригіналі, на Кріса Мартіна піжамні штани, короткий топ і намальоване татуювання, що виглядає з-під одягу.

На іншому фото Кріс намалював собі перманентним маркером аналог татуювання дочки і надів пластмасовий вінок з листя, щоб спародіювати знімок Кессі в Snapchat. Цим постом поділилися понад 15 тис. разів.

Кріс Мартін намалював собі майже такі ж стрілки на очах і манірно склав губи для фото.

Батько скопіював наряд дочки, надівши джинси, білий укорочений топ і фланелеву сорочку. Правда, у тата не такий плоский животик, як у Кессі.

У коментарі до одного зі знімків Кріс написав, що не подумав, коли використовував перманентний маркер для своїх пародій. “Мені знадобилося три дні, щоб його змити. Лол”, – говорить відчайдушний татко.

Він навіть виклав фотографію, де пародіює свого сина на честь його дня народження.

Дочка не дуже задоволена витівками батька. Вона написала в твіттері, що він їй докучає.

facebook