fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Україна
Терористи “ДНР” похвалились, скільки зуміли “віджати” ринків

Напередодні в так званій “Донецькій народній республіці” відбулося засідання однієї з комісій окупаційного парламенту щодо передачі ринків, які діють на території “ДНР”, у “державну власність”.

За інформацією офіційного сайту парламенту “республіки”, терористам вдалося “націоналізувати” 13 ринків, що діють на території окупованого Донбасу.

Відтак, у Донецьку бойовики “віджали” такі ринки: “Континент”, “Слов’янський ряд”, “Анклав”, “Покровський”, “Травневий”, “Донський”, “Заперевальний”, “Роздольний”, “Бакинських Комісарів”.

Крім того, у столиці Донбасу триває процес переходу у “державну власність” ринку “Мотодром”.

Щодо Макіївки, то тут привласнено ринки “Баракат”, “Мрія”, “Менделєєвський”, “Есент”.

Читайте також: Жителі “ДНР” залишилися без пенсій: бойовики звинувачують хакерів

Джерело

Related Post