fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Шоу-бізнес
Тетяна Решетняк, Міша Романова та Еріка Герцег оригінально підтримали Макса Барських

Зірки влаштували флешмоб на підтримку нового альбому Макса Барських “Туманы”. Тетяна Решетняк, Міша Романова, Еріка Герцег, Анастасія Кожевникова (солістки групи “ВІА Гра”) і Олена Темнікова (екс-солістка групи “Серебро”) виконали уривки з нових композицій Макса Барських – “Попрошу”, “Февраль” і “Пьяная Луна”, а сам артист представив сингл “Я люблю тебя”.

Кожен з треків поки доступний для прослуховування лише фрагментарно, а ось слова текстів майбутніх хітів артист публікує в соцмережах в повному обсязі.

“Думаю, що саме в цьому найбільший талант Максима – він вміє точно і без мішури пояснити те, що відчуває. Саме ці почуття поділяємо з ним ми, його слухачі”, – прокоментував задумку артиста Алан Бадоєв.

Читайте також: БУДИНКИ ПОБЛИЗУ КИЄВА РЕКОРДНО ПОДЕШЕВШАЮТЬ

Джерело.

Related Post

facebook