fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Світ
Тільки Бог знає, скільки всього їй довелося пережити

Дівчина,  пережила в дитинстві щось таке, що наклало відбиток на все її життя. Це не тільки душевна травма, але і серйозні фізичні каліцтва. Проте Андреа Грант з Джексонвілля, що у Флориді, твердо стоїть на своїх двох і цілком щаслива!

Зараз їй 24 роки, але доля вже подарувала їй «сюрприз» – випробування, з яким впорався б далеко не кожен. Це сталося, коли дівчинці було 8 років. Вони з братом поверталися зі школи додому, коли поруч з дітьми стався вибух газу. Пожежникам вдалося їх врятувати, проте шансів вижити у малюків практично не залишалося…

Передати їх страждання неможливо: Андреа дуже сильно обгоріла – опіки 3-го ступеня на 80% тіла. Дітей перевезли в спецклініку в Техасі, де вони перебували під наглядом групи експертів, які і змогли їх врятувати.

Це стало справжнім дивом, проте попереду був тривалий шлях відновлення і реабілітації. Добрий десяток років Андреа з братом довелося боротися з наслідками того, що трапилося і назавжди залишило свій слід.

Проте дівчина прекрасно впоралася! Вона подорослішала і перетворилася на справжню красуню, хоч і зі шкірою, на якій залишив свої малюнки вогонь. Ці шрами залишаться з нею на все життя, але Андреа навіть не намагається їх приховувати.

andrea2

А тепер найважливіше – Андреа знаходиться на 37-му тижні вагітності, хоча лікарі стверджували, що вона не зможе виносити дитину довше місяця. На щастя, їх прогноз не підтвердився. Андреа не терпиться стати мамою і поділитися цією новиною з усім світом.

andrea4

Складно сказати, чи пощастило їй, але одне можна стверджувати абсолютно точно – ця дівчина щаслива і у неї все чудово. Вона відмінний приклад того, як люди справляються з іспитами, які їм підносить доля.

Читайте також: Фото вагітної жінки у київському метро “підірвало” соцмережу

Джерело.

Related Post

facebook