fbpx
Політика
Тимошенко розповіла, навіщо взяла Савченко до партії і як вони розлучилися

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко не вважає народного депутата Надію Савченко своєю помилкою. Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню ТСН.

“Я сприймала Надію Савченко як жінку, кинуту за ґрати режимом. Для мене це була пряма асоціація з моїм життям. Я знала, що таке жінка за ґратами без захисту. За ґратами вона поводилася дуже мужньо. Вона виглядала як сильний патріот України. І ми розуміли, як відбувається швидке звільнення військовополонених в Росії, я знала, що треба піднімати її питання на найвищому політичному рівні. Тому що по-іншому звільнити її буде просто неможливо. Її б просто там забули і вона може б там загинула. Я вірила в неї”, – повідомила вона.

Водночас Тимошенко не змогла пояснити тотальну зміну поведінки Савченко після її звільнення.

“Я не можу це пояснити. Наші погляди на життя і на війну, на те, як рухатися Україні, розійшлися докорінно, – говорить вона. – Ми зараз розлучилися, але розлучилися абсолютно мирно”.

Читайте також: МАРШРУТКА ДОТЛА ЗГОРІЛА У КИЄВІ

Нагадаємо, що під час укладення Савченко і перед парламентськими виборами в Україні Тимошенко зробила Савченко своїм першим номером у передвиборному списку “Батьківщини”.

Після звільнення Савченко вона почала активно виступати проти влади, спілкуватися з бойовиками, їздити до окупованих Донецька і Луганська і навіть хотіла організувати спробу силового перевороту.

Джерело.

facebook