fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Шоу-бізнес
Тіна Кароль oгoлuлa гpyди для обкладинки нового альбому

17 серпня відбувся реліз студійного альбому Тіни Кароль під назвою “Інтонації”. В альбом увійшли 13 нових пісень, лише дві з яких були раніше представлені окремими синглами – “Твої гріхі” і “Перечекаті” В альбом також увійшла українська народна колискова “Ой, ходить сон” в обробці Тіни Кароль.

Альбом “Інтонації”- це найгучніший виклик в українській історії, який коли-небудь кидала поп-зірка в зеніті своєї слави. Кидала собі, слухачам, колегам по сцені самого різного калібру.

“Інтонації”- це нелогічно, це за мірками і поняттям вітчизняної поп-культури чистої води божевілля. у нас не прийнято ускладнювати мову і йти на експерименти, коли зали повні і можна переключитися в режим конвеєра ”, – пише в своїй рецензії на альбом Тіни Кароль музичний критик Ігор Панасів.

Над альбомом “Інтонації” працювала міжнародна команда авторів і аранжувальників. Радіо прем’єра альбому “Інтонації” відбулася сьогодні на “ЛюксФМ”.

“Кожна пісня – це інтонації моєї душі. У цьому альбомі я інтоніруется щиро і чисто, з ніжністю і надривом. Це одкровення мого жіночого Я. Впевнена, що кожен почує в моїх нових піснях свої інтонації”, – говорить про свій новий альбом Тіна Кароль.

Читайте також: АННА СЕДОКОВА РОЗЛУЧИЛАСЯ З БАТЬКОМ СВОЄЇ ТРЕТЬОЇ ДИТИНИ

Нагадаємо, Всеукраїнський тур Тіни Кароль на підтримку нового альбому “Інтонації” стартує вже наступного тижня – 24 серпня в Кам’янці-Подільському.

Співачка виступить у 35 містах України, давши 55 концертів. У Києві Кароль дасть 5 сольних концертів поспіль в Національному Палаці ” Україна ” 29, 30, 31 жовтня та 1, 2 листопада.

Спеціально для обкладинки альбому Тіни Кароль приміряла відвертий і чуттєвий образ. Тіна позувала відомому fashion-фотографа Соні Плакидюк.

Джерело.

Related Post

facebook