fbpx
Події
Тиждень суцільного жаху: на Вінниччині всі служби відмовилися вивозити труп, який засмердів багатоповерхівку

Мешканці будинку залишилися сам на сам із проблемою.

“Капало зі стелі. Ми думали, прорвало воду на п’ятому. Прислали слюсара. Ніхто не відкриває. Він перекрив воду зі стояка. І що характерно, де ванна, туалет – там сухо, а в кімнаті показалася вода. Зрозуміли, що щось тут не так”, – розповів головний інженер ЖЕКу Григорій Мацюк.

У місті Хмільник на Вінниччині мешканці 5-поверхівки кілька днів домагалися, аби з будинку забрали тіло сусідки.

Про смерть самотньої жінки вони здогадалися по характерному смороду. Запах з’явився того дня, коли почало підтоплювати квартиру на четвертому поверсі.

У помешкання самотньої бабусі викликали поліцію та рятувальників. Вони виламали двері і побачили, що жінка давно померла. Її тіло було завалене тоннами мотлоху, який господиня зносила роками.

“Коридор завалений, все завалено. В кімнату маленька стежка. До стелі цей непотріб лежить – ці старі радіоприймачі, тарілки, пляшечки від шампуню, відра, мило в банках закатане”, – розповів мешканець будинку Юрій Грицишин.

Близьких родичів у бабці не було. Її тіло, що вже розклалося, залишилося у квартирі. У сусідів розпочався тиждень суцільного жаху.

“Люди по двоє діб сиділи на вулиці. Під нею на четвертому поверсі протекла стеля – там вагітна жінка на сьомому місяці, діти. Трупний запах, через розетки, через балкони”, – скаржиться старша будинку Людмила Логінова. Мешканці телефонували в усі можливі інстанції, щоб знову і знову почути – служби, яка б прибрала труп, у місті Хмільник немає.

“Викликали швидку – ми покійників не забираємо. ДСНС приїхали в масках і поїхали. Залишився ЖЕК”, – розповів його працівник Мацюк. Комунальники вантажівкою вивезли мотлох. І вже тоді поліція забрала труп на експертизу.

Але проблеми на цьому не завершилися. Нестерпний сморід в’ївся у стіни. Санстанція провести дезинфекцію у квартирі та будинку відмовилася. “Пояснили, що в них на даний момент немає людей, які провели б це”, – каже заступник міського голови Любов Гамак.

Тож люди взялися дезінфікувати під’їзд самотужки. “Був у протигазі – і через нього було чути цей сморід”, – зізнається мешканець будинку. Тепер у санстанції кажуть, що заявок із будинку у них не було. Мовляв, вони готові взятися за роботу, щоправда, послуги платні і не завжди ефективні. “

Трупний запах не прибереться ніяким дезінфікаційним засобом. Хлор його не прибере. Там треба робити елементарно: вода, тряпка, відро і мити”, – каже завідувач лабораторії Тетяна Філіпова. А ще радять зідрати зі стін шпалери та побілку. Вочевидь, це робитимуть уже бабусині спадкоємці. Далекі родичі таки знайшлися і вже почали прибирати у квартирі.

Читайте також: ШОКУЮЧИЙ ВИПАДОК: ЩОБ ПРИХОВАТИ ВБИВСТВО, ЖІНКА ТРИ МІСЯЦІ ПО ЧАСТИНАХ СПАЛЮВАЛА ТРУП ЧОЛОВІКА

Джерело.