fbpx
Breaking News
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Зять, розуміючи, що квартира моя, вирішив нічого в ній не робити. Хоча прийшов на все готове, з одним рюкзачком. Ні рушника ні білизни ні тобі горнятка – нічого. Якщо я говорила про якийсь елементарний, косметичний ремонт, мені відповідили: – де, у тещиній квартирі? Дуже було неприємно це чути, палець об палець не вдарить людина, бо це не його
Молитви за здоров’я батьків – це найближчі та найдорожчі для нас люди. Молитви будуть оберігати та захищати наших рідних батьків
Майже пів року він був у такому стані, а потім надумав подати на розлучення. Було дуже прикро і важко. Я поїхала з донечками з його квартири до своїх батьків. І через деякий час я дізнаюся, що його коханка теж виходила заміж вагітна. Через рік після весілля вона розлучилася. І ця новина мені не давала спокою
Культура
Тоня Матвієнко оригінально привітала свою знамениту мати з днем народження (відео)

У кліпі зібрано велику кількість фото та відео з сімейного архіву

Співачка Тоня Матвієнко вирішила оригінально привітати свою маму народну артистку України і героя України Ніну Матвієнко з Днем народження.

В цьому році знаменитій співачці виповнилося 69 років.

На честь свята її дочка Тоня виступила автором ідеї привітального треку, який називається “Ніна Матвієнко”.

Примітно, що до створення музичного відеоролика співачка запросила саме чоловіків: Євгенія Філатова (the Maneken), dj VovKing, Dzidzio, Сашку Положинського (Тартак) та Арсена Мірзояна. Режисером відео став Олег Борщевський.

У кліпі зібрано велику кількість фото та відео з сімейного архіву. Можна побачити всю сім’ї видатної співачки: маленьку танцюючу Тоню, чоловіка, синів і батьків Ніни Матвієнко.

“У цьому році мамі 69 років. Але її голос вічний… Я хочу нагадати про це таким треком. Нагадати про потужність і силу її творчості. До створення треку я запросила виконавців, які працюють в різних жанрах і які дійсно поважають мою маму. Вони із задоволенням приєдналися до мого відеоподарку. Трек вийшов веселим і запальним! Хочеться підняти всім настрій, а він в цій пісні є!” – Прокоментувала Тоня Матвієнко.

Читайте також: Кобзону пропонують переночувати під градами терористів на Донбасі

Джерело

Related Post