fbpx
Шоу-бізнес
Тоня Матвієнко прокоментувала блокування російських сайтів

Тоня Матвієнко підтримала блокування російських сайтів “ВКонтакте” і “Однокласники” в Україні. Матвієнко поділилася, що вважає доречним закриття “ВКонтакте”, оскільки ця соцмережа “завдає шкоди підліткам” – повідомляє ТСН.

“Я користуюся усіма соціальними мережами. Адже, я – артистка, тому використовую соцмережі в цілях, інформую про новини, спілкуюся з шанувальниками. Але я переконана, що в наш час соціальні мережі забирають надто багато часу. Краще приділяти час реальному життю: сім’ї , відпочинку, розвитку, живому спілкуванню з людьми.

Що стосується конкретних сайтів, то я б однозначно закрила “ВКонтакте”. Вважаю, що цей сайт завдає шкоди підліткам. Тема з “синіми китами”, знайомства зневідомими людьми, різні відео, яке гуляє по сайту. Це все доступне нашим дітям, які можуть зареєструватися в соцмережі незалежно від віку. Вважаю, що з цим треба боротися. Я за заборону цього сайту. Якщо зараз у когось цей закон викликає шок і незручність, то точно можу сказати, що все в світі можна замінити і відкрити нові можливості!” – сказала Тоня.

У цьому підтримує кохану і співак Арсен Мірзоян. Музикант розповів, що був зареєстрований в “ВКонтакте”, проте досить швидко покинув.

Читайте також: «ЗОВСІМ ХУДА»: НАСТЯ КАМЕНСЬКИХ ЗДИВУВАЛА ШАНУВАЛЬНИКІВ ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ

Джерело.

facebook