fbpx
Суспільство
ТОП-10 отруйних продуктів, які ми їмо щодня

Офіційна заява Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, а також сотні досліджень, які проводилися протягом 20 років, показали, що всі різновиди ковбас, шинок, солоного і копченого м’яса призводять до серйозних захворювань, зокрема – до розвитку paку.

До класу канцерогенних (що провокують рак прямої кишки, а також рак передміхурової і підшлункової залоз) онкологічне відділення WHO тепер відносить продукти з червоного і переробленого м’яса.

Які ж продукти краще не їсти ніколи?

Cирокопчені ковбаси

Небезпека тут в тому, що їх давно ніхто не коптить. Сьогодні виробники використовують коптильні рідини, в яких міститься все той же небезпечний для здоров’я формальдегід. Втім, варені ковбаси не сильно корисніше – їх виготовляють з геномодифікованої сої.

Aрахіс

Без імплантації гена петунії він не зберігається, а це страшно отруйна речовина. До речі, комахи арахіс не їдять.

Червона ікра

Підступ в тому, що червона ікра зберігається дуже недовго – і термін її життя коротше часу транспортування з тих місць, звідки вона родом. Виходу два – сильно солити продукт або заморожувати. Але є і третій -Додаємо уротропін або лимонну кислоту.

На виході виходить формальдегід. “Слабосолона ікра” – це отрута, а ікра сильно солона і морожена безпечніше – не смачно і не шкідливо.

Льодяники, барбарис

Барбарис і інші льодяники жоден виробник не робить без найсильніших хімічних есенцій.

Шпроти

У продукті міститься канцерогенна речовина бензопірен, яке накопичується в організмі і може призвести до летальних наслідків.

Молочні продукти тривалого терміну зберігання

Фахівці стверджують: якщо молоко зберігається до 2 тижнів, то це ще сумісно з життям, а якщо більше – значить в упаковці продукту є антибіотики.

Кавуни
Щоб кавуни з’явилися на прилавках раніше кінця серпня, необхідно дуже багато хімії.

Читайте також: ЯК МОЖНА ЗАОЩАДИТИ НА ПОКУПЦІ ОДЯГУ: ДЕВ’ЯТЬ ХИТРОЩІВ

Кури

Бройлерів можна виростити без гормонів росту. Нещасні курчата одержують величезну кількість жіночих гормонів, включаючи прогестеронові, а тому їх м’ясо стає дуже небезпечним – особливо для чоловіків.

Плавлені сирки

Лікарі кажуть, що такі сирки абсолютно не засвоюються шлунком!

Солодкі газовані напої

Це мікс цукру, хімії і газів. Убивчий коктейль максимально швидко розподіляє по opганізму шкідливі речовини і миттєво викликає отруєння, яке ми не завжди можемо діагностувати.

Джерело.

facebook