fbpx
Здоров'я
ТОП-10 простих правил для поліпшення здоров’я

Зайва вага, млявість і втома можуть вибити з колії кого-завгодно. Щоб бути здоровим, необхідно обзавестися правильними звичками.

Тренер Ерін Опрі стверджує, що, наприклад, в питаннях харчування вона теж не ідеальна, але коли балує себе чимось непотрібним, то впевнена, що з трьох разів прийому їжі – два точно будуть здоровими.

У дні, коли болить все тіло і вона відчуває себе втомленою, все одно встає і рухається, тому що якщо продовжувати лежати в такому стані, самопочуття тільки погіршується.

Тому, щоб постійно підтримувати здоровий спосіб життя, Ерін рекомендує дотримуватися простих правил:

1. Робіть мінімум 10 тисяч кроків щодня

Це хороший приклад для послідовності. 10 тисяч кроків – приблизно 8 км. Якщо ви не знаєте, як їх пройти, спробуйте:

  • припаркуватися подалі від місця призначеної зустрічі або роботи;
  • використовувати сходи, а не ліфт;
  • вигулювати собаку;
  • провести хоча б половину перерви, прогулюючись на свіжому повітрі.

2. Навчайте своє тіло бути послідовним у виконанні вправ

Коли ви намагаєтеся впровадити в своє життя здорову звичку, ваше тіло точно знає, навіщо це і реагує відповідним чином. Якщо ви можете відмовитися від солодощів протягом тривалого періоду, ваше тіло не буде вимагати їх у великій кількості, і коли ви все-таки спробуєте щось солоденьке, цукор не буде приносити такого задоволення, як раніше.

3. Снідайте

Багато людей звикли не снідати вранці, але сніданок насправді дуже важливий. Кожен день ви будете прокидатися голодними, і це добре, тому що означає, що ваш організм чекає на їжу і готовий до метаболізму.

4. Потійте

Потовиділення – природна функція людського організму. Завдяки цьому процесу при підвищеній температурі тіла або фізичних навантаженнях воно охолоджується, а беручи участь в терморегуляції, піт оберігає наш організм від перегрівання.

5. Ставте довгострокові цілі

Дотримання дієти – це короткострокова мета, яка передбачає вживання соку протягом 10 днів для очищення, 3-денне голодування, 30 днів без вуглеводів. Але насправді вам потрібне здорове харчування протягом всього життя.

6. Будьте активні протягом дня

Одна година в тренажерному залі – це ще не активний спосіб життя. Постійне відвідування спортзалу – це, звичайно, добре, але, щоб залишатися стрункими, рухатися потрібно протягом усього дня.

7. Одне тренування не зробить вас сильними, а один день без ваги не зруйнує нічого

Послідовність може бути досягнута шляхом дотримання здорового способу життя протягом 80% вашого часу. Але кожному потрібен день для відпочинку, тому не

звинувачуйте себе ні в чому, а насолоджуйтеся життям.

8. Один прийом їжі не робить вас ні здоровим, ні товстим

Те, що одного разу ви з’їли тільки салат на обід, не означає, що ви втратите вагу. У всьому потрібна послідовність. Тому вчіться вибирати кращі продукти і вживати їх щодня, а це також допоможе вам утримуватися від спокуси з’їсти щось некорисне.

Читайте також:ЧОГО НЕ ВАРТО РОБИТИ В ШЛЮБІ, ЩОБ ВІН БУВ МІЦНИМ І ЩАСЛИВИМ

9. Пийте воду протягом усього дня

Якщо ваш організм не отримує достатньої кількості води перед тренуванням, ви не отримаєте гарного результату, навіть якщо прикладати до цього максимум зусиль. Кров приносить кисень до ваших м’язів і мозку, але вона містить дуже мало води. А чим більше ви потієте, тим більше води вам потрібно випивати.

10. Не відмовляйте собі в особливих випадках

Це означає, що якщо вам захотілося нездорової їжі, то дозвольте собі її, але не зловживайте. Помірність під час дотримання послідовності є ключем до підтримання здорового способу життя.

Джерело.

facebook