fbpx
Лайфхаки
ТОП-10 речей, які притягують фортуну

У житті ми постійно стикаємося з втраченими речами.

Деякі з них є вкрай вдалими знахідками, здатними принести новому власникові щастя.

Кожного з дитинства переконували, що чуже брати не добре. Багатьом відома фраза «скільки знайдеш, стільки і втратиш», тому до знайдених речей варто ставитися з обережністю і не підбирати будь-який предмет, зустрінутий на шляху. Є речі, «заряджені» негативною енергетикою. До них відносяться шпильки, кільця, натільні хрестики, а також речі, що лежать на перехрестях доріг.

Наші предки вважали, що знахідки – це знаки Всесвіту, які попереджали, підказували і наштовхували на певні думки. Як не пройти повз своєї удачі і які ж речі приносять щастя?

Підкова

Залізна підкова, знайдена вами, є символом удачі і фінансового добробуту. Показати дорогу своїй удачі ви можете, забравши підкову з собою і прибивши її до дверей. Цей ритуал має глибоке коріння, адже за старих часів коня могла дозволити собі тільки багата людина. Той, хто знайшов цей предмет вважався щасливчиком, адже багаті часто прикрашали підкови своїх скакунів самоцвітами.

Ікона

Така знахідка означає, що Вищі сили оберігають і охороняють людину, яка наштовхнулася випадково на ікону. Перед тим, як підняти цінність, скажіть: «Господи, благослови». Цей знак долі обіцяє удачу у всіх починаннях. Однак варто пам’ятати, що без щирої віри в життя мало що зміниться. Ікону варто віднести до церкви і освятити, і тільки після цього її можна нести в будинок.

Справний годинник

Знайти справний годинник – до початку нового і сприятливого періоду в житті. Також вважається, що це своєрідне попередження Всесвіту. Така знахідка змушує задуматися про те, що час неминуче йде вперед і не стане чекати відстаючих. Варто поквапитися і згадати про відкладені раніше справи і виконати всі обіцянки, щоб подальше життя було вдалим і приносило тільки радість. Носити годинник не варто, а от спробувати знайти власника можна. Найвищою удачею буде, якщо вам вдасться повернути втрачену річ господареві.

Ключ

Вважається, що ключ служить оберегом будинку від злих духів і намірів. Чим старіше ваша знахідка, тим активніше вона буде віддавати енергію на захист будинку. Його варто покласти під порогом і вимовити: «Як собака не гавкає, як замок не закриває, але будинок стереже і зло відганяє».

За повір’ями, знайдений ключ обіцяє благополучний переїзд або набуття нового житла, а також вдалу угоду при купівлі або продажу квартири.

Гудзик

Знайшли гудзик – незабаром отримаєте приємні звістки. Чим більше в ній дірочок, тим більше удачі принесе несподівана знахідка. Щасливий володар може зробити з неї талісман, що охороняє від пристріту. Досить протягнути в отвори червону нитку і зав’язати вузлом, щоб ґудзик не зісковзнул. Такий талісман носять з собою і приховують від чужих очей.

Кільце

Для молодої дівчини кільце означає приємні любовні новини. Це може бути швидке заміжжя, визнання в любові або довгоочікувана доленосна зустріч. Однак іншим варто остерігатися такої знахідки – вважається, що знайдене кільце здатне зруйнувати усталений сімейний уклад, а також посварити близьких родичів. Нікому не варто носити випадково виявлені прикраси. Їх піднімають за допомогою носової хустки або серветки і повертають господареві. У разі, якщо ви не плануєте шукати власника, сплюньте через ліве плече і пройдіть повз.

Нерозмінна монета

Приємною знахідкою буде стара гнута монета. Чим старше грошик, тим більше вона приносить удачі. Нерозмінною вона називається тому, що на неї нічого не можна купити. Розміняти теж не вийде з-за малого номіналу. Така річ служить відмінним грошовим талісманом і привертає фінансове благополуччя до свого господаря.

Рукавички

Зустріти на своєму шляху пару рукавичок – до приємного знайомства. Якщо вони шкіряні, то така знахідка обіцяє міцні ділові відносини і удачу в грошах. Якщо самотня дівчина наткнеться на чоловічу рукавичку, це передвісник доленосної зустрічі з протилежною статтю. Ні в якому разі не забирайте чужу річ собі. Залиште на місці або акуратно повісьте вище – можливо, господар знайде свою пропажу.

Пелюстки бузку

Мало хто знає, що бузок, як і конюшина, приносить удачу. Якщо вам попалася на очі квіточка ні з чотирма, а з п’ятьма або більше пелюстками – сміливо загадуйте заповітне бажання, а потім з’їжте щасливе суцвіття. З таких квіточок виходять прекрасні талісмани удачі.

Божа корівка

Зустрінути сонечко до удачі. Багато народів вважають її жителькою небес, яка зрідка спускається на землю і передає Божу волю. Подружній парі, що не має дітей, зустріч з жучком обіцяє поповнення сімейства. Сонечко варто обережно взяти в руку, прошепотіти своє бажання і відпустити. Якщо вона полетіла далеко, бажання почуто і скоро збудеться. У разі, якщо приземлилася неподалік, вам варто трохи почекати.

Будьте уважні до знаків Долі і постарайтеся проявити розсудливість при зустрічі з чужими загубленими речами. Не кожна приносить щастя й удачу.

Читайте також: 15 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ЇСТИ СКІЛЬКИ ЗАВГОДНО І ВСЕ ОДНО НЕ ПОГЛАДШАЄТЕ

Джерело.

facebook