fbpx
Здоров'я
ТОП-5 продуктів для покращення зору

Не лише морква є корисною для зору. Існує цілий ряд корисних продуктів, які здатні підтримувати здоров’я очей.

Для очей є надзвичайно корисними ті продукти, які місять вітаміни А, С і Е. Зверніть увагу на нижчеперелічені продукти та протягом літа старайтесь їх куштувати якомога більше.

Чорниця

Ця ягода багата на вітамін С, який захищає від розвитку катаракти. Чорниця допомагає зберегти гостроту зору, знімає втому очей після перегляду телевізора і роботи з комп’ютером. Тому вона є особливо хорошою для офісних працівників.

Зелень

Капуста, шпинат і листовий салат містять велику кількість лютеїну і зеаксантину. Такі антиоксиданти допоможуть захистити очну сітківку від руйнування і запобігти розвитку катаракти.

Читайте також: ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, ЧИ БІЛИЙ ХЛІБ СПРАВДІ ШКІДЛИВИЙ

Яйця

Як і зелень, яйця містять корисні для очей антиоксиданти лютеїн і зеаксантин. До складу яєць входить цинк, який є дуже необхідним для зниження ризику макулярної дистрофії.

Риба

Тунець, лосось і оселедець містять омега-3 жирні кислоти, які потрібні для запобігання або уповільнення розвитку очних хвороб. Також дефіцит омега-кислот може викликати синдром сухих очей.

Мигдаль

В склад мигдалю входить вітамін Е, який є найважливішим антиоксидантом для здоров’я очей. Він затримує і запобігає розвитку катаракти.

Джерело.