fbpx
Здоров'я
ТОП-7 найбільш “хімічних” продуктів харчування

Експерти порадили відмовитися від декількох популярних товарів

Для вдосконалення технології виробництва і поліпшення смакових якостей продуктів в харчовій промисловості використовують харчові добавки. Зазвичай такі добавки нешкідливі, проте є й такі, що становлять небезпеку для здоров’я людини, передає Health info.

Експерти переконані: щоб завжди залишатися бадьорим і в хорошому настрої, варто забути про деякі продукти.

Приправи

Більшість приправ містять харчові добавки – підсилювачі смаку та аромату, барвники. Слід зазначити, що раніше приправи з підсилювачами смаку користувалися більшою популярністю, зараз все більше господинь віддають перевагу натуральним спецій.

Ковбасні вироби

Сучасні ковбасні вироби містять багато харчових добавок, які надають продуктам привабливого вигляду, характерний смак і аромат. Якщо без ковбаси або сосисок відмовитися важко, добре ознайомтеся з етикеткою і не шкодуйте коштів на дорогі і якісні м’ясні вироби.

Мармелад

Про те, що в мармеладі використовують штучні барвники, неодноразово розповідали експерти. Е-номера дарують смаколики красивий вид, проте чинять негативний вплив на здоров’я споживачів.

Чіпси і сухарики зі смаком

Про шкоду чіпсів і сухариків постійно кажуть дієтологи. У цих продуктах кількість Е-номерів може перевищувати один десяток.

Енергетичні напої

В енергетичних та слабоалкогольних напоях немає ніяких корисних елементів, всього – близько 20-ти Е-номерів.

Продукт сирний плавлений

За змістом харчових добавок цей продукт – один з “лідерів” вітчизняних супермаркетів: близько 15 харчових добавок.

Випічка

Випічка без харчових добавок – явище рідкісне. В одній булочці або круасані можна нарахувати до 20-ти Е-номерів.

Зауважимо, що дешеві продукти, в яких міститься більше харчових добавок, зазвичай розміщують біля каси або так званих “гарячих полицях” – тих, що презентують товари на рівні очей.

Читайте також: Медики назвали найнебезпечніший продукт, який люди їдять щодня

Джерело

facebook