fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Світ
Трагедія на залізниці в Камеруні – понад 70 людей загинули

В Камеруні пасажирський потяг зійшов з рейок. Понад 70 осіб загинуло, поранених – більше 600.

Президент Камеруну Поль Бійя оголосив у понеділок, 24 жовтня, національний день жалоби у зв’язку з трагедією.

Зазначається, що до поїзда були прикріплені додаткові вагони, проте невідомо чи це могло спричинити аварію.

Ведуться технічні дослідження для визначення причин аварії.

Читайте також: СПОКУСЛИВА АННА СЄДОКОВА ВРАЗИЛА ФАНАТІВ

605730_20161023154144

Джерело.

Related Post

facebook