fbpx
Breaking News
Такі пісні картопляні котлетки, навчила готувати мене свекруха. І ви знаєте, мені так сподобався цей смак, що готую не лише в піст, а коли заманеться. Швидко, легко і смачно! 
– А тепер, дочко, поверни все, що я на тебе витратила, – сказала Насті мама
Такі швидкі медові прянички все дитинство готувала нам, своїм онукам, бабуся. Коли зараз печу їх сама і ці пахощі наповнюють оселю, поринаю в дитинство… Як добре, що рецепт зберігся в родині, і я радую цією чудовою випічкою тепер вже своїх діток!
15-річна Мар’яна чекала в аеропорту свою 30-річну матір Станіславу. Вони зустрінуться вперше. Що скажуть одна одній?.. Що відчують?.. А 15 років тому Ірина Василівна сказала чоловікові: – Ми ж ще молоді, Олеже, справимося всі разом. Ну не відрікатися ж від неї, ми теж десь в цьому винуваті, недовиховували за своїми роботами… І ось що ми зробимо.
Як приготувати сирну запіканку: вийде ніжною і смачною!
Події
Трагедія в Сумах: студентка вистрибнула з вікна через “зайву вагу”

У Сумах студентка другого курсу юридичного факультету випала з 9 поверху.

Дівчина загинула ще до приїзду “швидкої”.

Зазначається, що вона мешкала разом із батьками та, за словами сусідів, була “тихою, милою та дуже тендітною”.

Крім того, її родина була благополучною та також студентка мала хороші оцінки.

Щоправда, викладачі кажуть, майже рік дівчина чимось хворіла.

“Були певні проблеми зі здоров’ям, вона повинна була зараз навчатися на третьому курсі, але у 2014-2015 роках перебувала в академвідпустці, в серпні поновилася. Зараз проблеми жодні не виникали”, – розповів заступник директора Інституту права СумДУ Володимир Семенов.

Правоохоронці своєю чергою стверджують, що на вчинення самогубства дівчина пішла свідомо, оскільки на кухні, звідки вона вистрибнула, було знайдено передсмертну записку, в якій вона просила вибачення у своїх батьків.

“За життя дівчина хворіла, у неї була анорексія – її вага складала 37 кілограм”, – зауважила інспектор сектору комунікації ГУ НП в Сумській області Марина Саббатовська.

Додамо, що у кімнаті дівчини поліція знайшла порожні упаковки з-під пігулок, які вона, ймовірно, приймала для схуднення.

Сусіди ж зазначають, що упродовж останнього року вона стала стрімко втрачати вагу.

Читайте також: ТАК РОБИТИ НЕ ВАРТО: 7 ПОМИЛОК ПІСЛЯ ПРОБУДЖЕННЯ

Джерело.

Related Post