fbpx
Суспільство
Трирічна дівчинка розповіла мамі про знущання в дитсадку: повідомили деталі

Скарга маленької дитини про “дядю”, який торкався її в дитсадку, поставила на вуха поліцію, педагогів і психологів. Мама 3-річної Катрусі написала заяву до слідчих органів, ідеться в сюжеті ТСН.

Медики підтвердили наявність подразнення на тілі дитини, однак його природу має визначити тільки судово-медична експертиза, на котру потрібен час. Мама не поспішає з висновками, адже Катруся ладна фантазувати.

“Я подзвонила в поліцію не зі скаргою та криками. А подзвонила і сказала, що маю такі слова, таку картину. Що мені робити? Мені хочеться вірити, що це все придумане. От нещодавно в нас був випадок – баба, моя мама, примушувала її їсти. Ну, як примушувала? Треба поїсти борщику. Дитина підбігла до нас і сказала, що баба мене б’є”, – розповіла жінка.

У дитсадку кажуть, що на слідчому експерименті дівчинка у відповідь на прохання показати “дядю”, який із нею робив неприємні речі, вказала на поліцейського. Педагоги хвилюються, що через такі ситуації можуть постраждати їхні репутації. Однак психологи все одно радять батькам не ігнорувати навіть такі, здавалося б, нереальні скарги дитини.

“Закривати голову, що воно забуде – це неможливо. Не вибачає нервова система, психіка таких моментів”, – переконує психолог-консультант Людмила Копишинська. До того ж, діти не завжди можуть пояснити, коли саме з ними щось трапилося. Судмедекспертиза має поставити крапку в цій ситуації. Якщо дитина так фантазує, слід перевірити всі джерела, звідки вона могла набратися таких передумов для фантазій.

Читайте також: У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДВІ ЖІНКИ ЗА КЕРМОМ АВТО ПОТРАПИЛИ В ДТП: ПОСТРАЖДАЛИ МАЛЕНЬКІ ДІТИ

Джерело.

facebook