fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Події
Це дуже сумно: раптово помер моторошною смертю відомий український екс-депутат. Його не встигли врятувати

У Генічеську при загадкових обставинах загинув екс-депутат Генічеської міської ради, директор місцевого комунального підприємства «Азовкоммунсервіс» Сергій Ананьєв.

Близько третьої години ночі він приїхав до себе додому, зайшов усередину, і через дві години сусідка виявила, що з кухні будинку Сергія Геннадійовича йде дим.

Викликані нею рятувальники виявили, що хвіртка на подвір’я і вхідні двері в будинок відчинені, а кухня охоплена полум’ям.

Вони загасили пожежу, і в суміжній кімнаті виявили мертвим 46-річного господаря одноповерхового котеджу.

Він лежав на спині, повністю одягнений – у куртці і брюках. Ран і синців на його тілі не помітили, від вогню шкірні покриви не постраждали.

Можливо, директор КП поставив на плиту варити їжу для живності (він тримав нутрій), а закипіла вода вихлюпнулася з каструлі і залила вогонь. Газ пішов в будинок, і людина їм отруїлася.

Однак з тим же ступенем ймовірності можна припускати і вбивство з інсценуванням нещасного випадку, і смерть від раптового серцевого нападу – остаточні висновки зробить судмедекспертиза.

Єдине, що точно відомо – це пожежа не внаслідок короткого замикання проводки. Адже в ту ніч через аварію світла не було у всьому кварталі, стверджують рятувальники.

Сергій Ананьєв керував комунальним підприємством близько чотирьох років. У трудовому колективі його поважали, ніяких загроз загиблому начебто не надходило.

Читайте також: Що може стримувати, коли в тебе крута тачка, а батько депутат: нові подробиці ДТП (фото,відео)

Джерело.

Related Post

facebook