fbpx
Breaking News
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Політика
“Це сюрприз”: Україна здивувала нового посла ЄС

Євродипломат пробув в нашій країні півтора місяці.

Новий глава представництва ЄС в Україні Х’ю Мінгареллі вже 6 тижнів знаходиться в нашій країні, за час яких він встиг зустрітися з керівництвом України, громадськими організаціями, активістами та підприємцями. Про це він розповів на прес-конференції в понеділок.

“Моє загальне враження дуже позитивне. У мене є враження, що я перебуваю в країні, яка рухається – і яка рухається до відкритої і демократичної форми суспільства. Для мене це сюрприз”, – сказав він.

У той же час євродипломат зазначив, що вперше в Україні побував через кілька тижнів після того, як було оголошено її незалежність. За його словами, з того часу він постійно відвідував Україну, тому що був задіяний в переговорах щодо Угоди про партнерство та співробітництво в 90-х роках, був головним переговірником щодо Угоди про асоціацію між 1997-му і 2010-м роками, допомагав створювати технічні програми допомоги для країн колишнього СРСР.

“Тому я майже 25 років задіяний у відносинах з Україною”, – підкреслив Мінгареллі.

Читайте також: УКРАЇНЦЯМ МОЖУТЬ ВИМИКАТИ СВІТЛО ВЗИМКУ

Джерело.

Related Post

facebook