fbpx
Здоров'я
Ці побутові речі заважають вам завагітніти: варто знати

Ось які речі сповільнюють цей процес! Ви намагаєтеся завагітніти, здорові і повні сил, але у вас нічого не виходить? Цілком можливо причина цьому – речі, якими ви щоденно користуєтеся!

Консерви

Особливо в пластиковій тарі. При такій взаємодії в їжу з пластика може виділятися хімічна речовина бісфенол А (ВРА), яке надає негативний ефект на фертильність. Вживайте в їжу свіжі продукти, налягайте на овочі і фрукти, ретельно їх промиваючи, щоб уникнути попадання пестицидів в організм, адже вони теж можуть нашкодити.

Фарба для волосся

Вибирайте безаміачні фарби з інгредієнтами на рослинній основі, тому що сильні хімічні сполуки можуть стати перешкодою на шляху до зачаття. І утримайтеся від використання фарб перші 12 тижнів вагітності, коли йде закладка органів і систем плода.

Парфуми

Ваш улюблений аромат може бути небезпечним для зачаття. Хімічні речовини, що використовуються для виробництва туалетного води можуть порушувати гормональний баланс, позначаючись на здатності до запліднення і навіть накопичуватися в грудному молоці. Уникайте продукції, що містить фталати і синтетичний мускус.

Антивікова косметика

Зробіть ревізію в косметичці, тому що практично вся антивікова продукція містить ретиноїди, похідні вітаміну А, які при систематичному використанні здатні надавати тератогенний ефект на плід, викликаючи вади розвитку.

Лак для нігтів

Якщо ви звикли до хорошого манікюру і в той же час плануєте малюка, потрібно звернути увагу на покриття для нігтів без ацетону. Ацетон, особливо при частому використанні, здатний пригнічувати процеси, що сприяють зачаттю. Також варто використовувати безацетонову рідину для зняття лаку.

Вітамінні добавки та медикаменти

Які протипоказані при вагітності, не варто вживати також, коли плануєте дитину. Радьтеся з гінекологом, і він допоможе підібрати вам оптимальний комплекс вітамінів, який підготує організм до зачаття і виношування малюка.

Читайте також: ЗВИЧКИ, ЯКІ ПРИЗВОДЯТЬ ЛЮДЕЙ ДО БІДНОСТІ

Продукція, яка містить парабени

Доглядаючий шампунь, мило або гель для душу, зупиніть свій вибір на продукції, в складі якої не присутні парабени. Парабени – речовини-консерванти, перешкоджають розмноженню бактерій і мають схожість з гормоном естрогеном. Надлишок естрогену загрожує порушеннями менструального циклу і дозрівання яйцеклітини.

Джерело.

facebook