fbpx
Лайфхаки
Ці продукти можуть стати причиною неприємного запаху тіла

Хоча багато хто вважає, що піт є основною причиною неприємного запаху, очевидно, що на нього також впливають мікроорганізми, бруд і хімічні сполуки.

1. Часник

Деякі люди вважають за краще зовсім уникати вживання часнику через його сильний запах. Адже після вживання часнику поганий запах з рота зберігається протягом декількох годин.

Але крім цього, леткі сполуки сірки, які містить часник, впливають на запах поту. Ця речовина всмоктується в кров і легені в результаті процесу травлення, через що і з’являється неприємний запах дихання і поту.

2. Рафінований цукор

Жувальна гумка і всі види продуктів з рафінованого цукру викликають порушення в кислотності організму, змінюють його температуру і викликають поганий запах.

Бактерії харчуються цукром і, через їх надмірне зростання, прискорюються процеси бродіння і запах стає все сильнішим.

3. Спеції

Такі спеції, як каррі і кмин, як правило, викликають поганий запах з рота і неприємний запах шкіри, тому що в процесі їх перетравлення виділяються сірчисті гази, які потім виводяться через пори.

Ці продукти можуть стати причиною неприємного запаху тіла – фото 161835

4. Гідрогенізована олія

Використовують у фаст-фуді, для приготування фритюру, смаженої їжі і кондитерських виробів. Вона є не тільки основною причиною надмірної ваги, але також винна у появі неприємного запаху.

5. Ковбасні вироби

Паштет, сосиски, бекон і всі види сирокопчених м’ясних продуктів підвищують кислотність в шлунку і викликають гази.

Їх розпад в процесі травлення відбувається повільно, і через вміст жиру і хімічних речовин, вони змінюють метаболічні функції, які допомагають виводити токсини.

Тож, якщо, незважаючи на хорошу гігієну порожнини рота і відмінне здоров’я ви помічаєте у себе неприємний запах тіла, цілком ймовірно, що причина криється в деяких продуктах харчування, які сприяють цьому.

Читайте також: ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ В ДУШІ

Джерело.

facebook