fbpx
Breaking News
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Кабмін затвердив нові правила ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ. Тепер ця категорія буде обслуговуватися так:
Суспільство
Цікава і повчальна історія: Яка жінка «солодша»?

Ця красива притча дасть несподівану відповідь.

Яка дружина солодша? Напевно, не один чоловік ставив собі таке запитання і, можливо, навіть вголос. Чи є відповідь? Швидше за все ти вирішиш, що питання сформульоване не зовсім коректно: мало що кому прийде в голову – люди ж можуть сприйняти і буквально!

Давай спробуємо відключити будь-яку стереотипність, фізіологію, власну ідеалістичну картину світу і прочитаємо наступний текст: ця чудова притча дасть тобі можливість подивитися на це питання якось інакше.

У давні часи Господь зліпив десять Адамів. Один з них орав землю, інший пас овець, третій – ловив рибу. Але через деякий час всі вони прийшли до Творця з однією спільною проблемою:

Нудно нам, Отче! Начебто і все у нас є, але чогось не вистачає!

Читайте також:Поки татко спить: екстремальне дитяче відео

Тоді Господь дав їм в руки тісто і запропонував зліпити собі по жінці, кому яка подобається: маленька, висока, пишна, худенька. Коли Адами впоралися, він вдихнув в кожну життя, а потім виніс на блюді цукор:

Тут десять шматків. Нехай кожен візьме по одному і віддасть дружині, щоб життя з нею було солодким.

Все так і зробили, але Господь раптом розгнівався:

Хтось із вас схитрував, тому що на блюді було одинадцять шматків цукру! Хто взяв два?

Але ніхто не зізнався. Тоді Господь відібрав всіх жінок, перемішав їх і роздав назад, кому яка попалася. З тих пір 9 чоловіків з 10 думають, що чужа дружина солодша, тому що їй дістався зайвий шматочок. Але один точно знає, що жінка, яка з ним, неповторна, а всі інші – однакові. Все тому, що той цукор з’їв він сам!

Спробував поставити себе на місце когось із них? Якщо так, тоді поділися своїми міркуваннями з цього приводу. Тому що нам здається, що шахраїв було більше!

Читайте також:Зіркою інтернету стала балерина з однією ногою (відео)

Джерело.

Related Post

facebook