fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Економіка
Ціна на нафту побила річний рекорд

Brent торгується вже вище 53 доларів США за барель, в Ер-Ріяді прогнозують зростання до 60 доларів до кінця року.

Котирування нафти марки Brent в ході торгів у понеділок перевищили позначку в 53 доолара США за барель – вперше з першої половини жовтня 2015 року.

Грудневі ф’ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures до 16:40 за Києвом подорожчали на 1,27 долара (2,43%) – до 53,2 долара за барель.

Нагадаємо, в 11.47 Brent торгувалася на рівні 51,7 долара за барель. Це на 0,2 відсотка менше, ніж при закритті сесії в п’ятницю, 7 жовтня.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на листопад на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до зазначеного часу виросли на 1,2 долара (2,41%) – до 51,01 долара за барель.

Нафта дорожчає на оптимізмі з приводу угоди Росії і ОПЕК щодо обмеження видобутку нафти.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія готова приєднатися до угоди і закликає інші нафтовидобувні країни наслідувати її приклад.

Міністр енергетики Саудівської Аравії Халід Аль-Фаліх заявив в Стамбулі, що ціни на нафту досягнуть 60 доларів за барель до кінця 2016 року.

Раніше повідомлялося, що Саудівська Аравія хотіла укласти з ОПЕК секретну операцію з нафти. ОПЕК у вересні 2016 року збільшила видобуток нафти до рекорду.

Аналітики Goldman Sachs прогнозують, що ціни на нафту виростуть на 10 доларів в наступному році завдяки угоді ОПЕК.

Читайте також: 71-РІЧНИЙ КИТАЄЦЬ ОДРУЖИВСЯ З 114-РІЧНОЮ КОХАНОЮ

Джерело.

 

Related Post

facebook