fbpx
Breaking News
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Тільки ось батьків я забула попередити, що Рома не дуже радісно ставиться до дітей, а я їх і зовсім не хочу. Тому весь вечір мої батьки кружляли і співали над нами, про те, яка ми чудова пара, і що у нас будуть найкращі, найкрасивіші і чудові онуки на світі.
Суспільство
«Цирк на кістках»: на Волині розгорається міжнародний скандал (відео)

Ковельські активісти вже десятиліттями домагаються від влади заборонити облаштовувати вистави пересувних шапіто та звіринців на місці, де влітку 1942-го німці розстріляли близько 6 тисяч євреїв. До проблеми не дослухалися б і зараз, якби про це не написали закордонні ЗМІ.

Ще 40 років тому тут, на околиці Ковеля (Волинська область) було величезне, площею понад гектар, єврейське кладовище. Сьогодні від нього залишилася лише потрощена невеличка стела-надгробок. Та – занедбана будівля палацу культури, збудованого радянською владою у 1970-х роках, де вже традиційно розташовуються пересувні цирки та звіринці.

– Це бізнес на кістках, варварство та кощунство! – обурюється краєзнавець товариства «Меморіал» Петро Вільчинський.

– Ці атракціони сюди приїжджають щороку, вже понад 10 років.

Проти цирку на кістках виступає переважно єврейська громада. Коли будували палац культури, екскаватори і вантажівки впродовж кількох місяців вивозили звідси разом із землею людські рештки. Та попри протести містян, палац культури таки збудували. А надгробками вимостили територію військової частини.

Волинська юдейська громада не втрачає надії вшанувати пам`ять своїх співвітчизників, спорудивши меморіал. Виділити клаптик землі на місці єврейських поховань у ковельської влади люди просять майже п`ять років. Муніципалітет відверто не відмовляє, та на дозвіл у пріоритеті наразі – чомусь Шапіто.

 

Читайте також: “ЧЕРГОВА СЕСТРА ПООБІЦЯЛА ЇЇ ЗАДУШИТИ, ЯКЩО ВОНА НЕ ПЕРЕСТАНЕ ПЛАКАТИ” : БАТЬКО РОЗПОВІВ, ЯК НАД ДИТИНОЮ ЗНУЩАЛИСЯ В ТАБОРІ ПІД КИЄВОМ

Джерело.

Related Post

facebook