fbpx
поради
Цього ніколи не можна робити, якщо цінуєте свою вроду! Що станеться зі шкірою обличчя, якщо не змити макіяж перед сном

Хоча б разок кожна з нас грішили тим, що лягала спати, не змивши макіяж. А, може, і не разок…

Та цього ніколи не можна робити, якщо цінуєте свою вроду! Бо негативні наслідки не забаряться.

Ось що стається зі шкірою нашого обличчя:

Запалення

На вечір на вашому обличчі накопичується досить міського пилу і шкідливих бактерій. Всі ці шкідники зазвичай не завдають великої шкоди шкірі, адже ви змиваєте їх разом з косметикою перед сном.
Плюс той фактор, що ви ще й наносите засоби догляду за шкірою – так ваше обличчя не страждає від макіяжу і бруду.

Нехтування демакіяжем може привести до того, що бактерії почнуть активно розмножуватися. Шкірне сало, залишки макіяжу і бруду можуть потрапити в пори і заблокувати їх. В результаті вранці у вас будуть запалення. Ситуація може бути і набагато жахливішою, ніж банальний прищик. Особливо, якщо у вас і так жирна або проблемна шкіра, можуть з’явитися вугрі, нариви і екзема. Погодьтеся, не про таке ви мрієте в своїх снах.

Сухість або підвищена жирність

Якщо у вас завжди була ідеальна шкіра, чекайте запалень. А якщо шкіра і без того страждає від акне, то сон в макіяжі тільки посилить проблему.

Бо якщо ви не змиєте косметику, то як це зробить ваша шкіра? Час активного відновлення шкірного покриву припадає саме на ніч. Тому через сон в макіяжі навіть не чекайте регенерації клітин.

Шар макіяжу призводить до посиленої роботи сальних залоз, які намагаються захистити шкіру від шкідливих факторів середовища. В результаті шкіра стане більш жирною. Або навпаки – занадто сухою: тут залежить від індивідуального типу і стану шкіри. Але потім відновити гідроліпідний баланс буде складно.

Ознаки передчасного старіння

Звичайно, в свої 20 з гаком років вам здається, що зморшки вам ще довго не будуть страшні. Але якщо ви регулярно будете забувати змивати макіяж – лаятимете себе вже через років 5-10. Таке зневажливе ставлення до шкіри обов’язково дасть про себе знати. У вас можуть з’явитися тонкі лінії зморшок і пігментація. Навіть найлегший шар макіяжу не дає шкірі дихати і відновлюватися вночі, тому не чекайте, що зможете зберегти молодість.

Краще зовсім не робити макіяж, якщо не любите його змивати.

Джерело 

facebook