fbpx
Події
Цвіль і черв’яки: стали відомі подробиці масового отруєння дітей у Харкові

У Харкові шестеро дітей потрапили до лікарні внаслідок отруєння їжею у школі №128.
Про подробиці інциденту в коментарі “Обозревателю” розповіла мама одного з дітей Олена Румянцева.
За словами мами потерпілої дитини, стан її сина вже стабілізувався, проте вчора ввечері йому було дуже погано.

“За 6 годин йому влили 16 флаконів внутрішньовенних. У нього був високий ацетон, йому вливали глюкозу, але від цього у нього піднімався цукор. Припиняли лити глюкозу – починали лити антибіотики. Від цього у нього була блювота. Сьогодні почали вводити крапельницю – у дитини стався серцевий напад. У хлопчика вроджена кардіопатія, але він ніколи не скаржився на серцеві болі”, – розповіла Румянцева.

Мама хлопчика також повідомила про те, що після того, як доставила сина у лікарню, побачила ще кількох дітей з ідентичними симптомами.
Крім того, Румянцева запевнила, що її син не міг отруїтися вдома, тому що їв лише сухе печиво, яке не могло привести до таких наслідків.

“Сьогодні я зателефонувала мамі дівчинки, хотіла дізнатися у неї, чи не закрили школу на карантин. Тому що у неділю скликали всіх вчителів, брали якісь проби і сказали, що результати будуть у понеділок увечері. Відповідно, школу на день повинні були закрити до з’ясування обставин, щоб діти знову не заражалися, але школа працює”, – обурюється Румянцева.

За словами мами, підозру також викликає і той факт, що фінансувати лікування отруєних дітей відразу ж взяли на себе міська влада.
“У минулому році діти також говорили, що у школі їм попадалася ковбаса з цвіллю і каша з черв’яками. Я не знаю, хто за цим стоїть, але якщо їм зійде з рук, то інші теж будуть думати, що так можна”, – резюмувала мама дитини.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що влада Харкова намагається приховати інформацію про отруєння дітей у школі №128.

Читайте також:НОВІ РЕФОРМИ МІНОСВІТИ: ОЦІНКИ У СЕКРЕТІ ТА КАНІКУЛИ БЕЗ ДОМАШНІХ ЗАВДАНЬ(ВІДЕО)

Джерело.

facebook