fbpx
Breaking News
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Кабмін затвердив нові правила ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ. Тепер ця категорія буде обслуговуватися так:
Цього року в мене не ювілей, тому вирішила, що спечу щось легке, на швидку руку. Я й подумати не могла, що пляцок “Пташинне молоко”, за цим рецептом, зробить такий ажіотаж за столом. Словом, гості були в захваті!
Україна
Турчинов повідомив, коли оголосять чергову мобілізацію в Україні

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що сьому хвилю мобілізації можуть оголосити, якщо відбудеться загострення бойових дій в зоні Антитерористичної операції на сході України. За його словами, в українській армії за перше півріччя нинішнього року більш ніж удвічі скоротилася кількість мобілізованих.

Турчинов повідомив, коли оголосять чергову мобілізацію в Україні

«У разі серйозного загострення на фронті нова мобілізація буде оголошена негайно», – заявив Турчинов під час брифінгу в п’ятницю, 5 серпня.

За його словами, за перше півріччя 2016 року в ЗСУ більш ніж удвічі скоротилася кількість мобілізованих. «Вже у другому півріччі цього року всі мобілізовані повинні повернутися додому», – додав секретар РНБО.

Читайте також: Лідер гурту «Антитіла» розповів, як зробити українську мову трендом

Турчинов назвав два можливі сценарії продовження агресії РФ. Відео

В 2016 році Збройні сили України отримали від державних підприємств понад десять тисяч зразків озброєння і військової техніки. Про це під час брифінгу поінформував прес-секретар Міністерства оборони України Олексій Чорнобай.

Джерело

Related Post

facebook