fbpx
Breaking News
Президент Володимир Зеленський підписав закон про безкоштовне харчування для дітей переселенців: що необхідно знати.
Славко називав її красунею, обіцяв носити на руках і завжди бути поруч з нею. Тому дівчина, якій завжди не вистачало добрих слів і підтримки, була впевнена, що вона нарешті знайшла своє кохання. Та казка закінчилася через кілька тижнів після святкування весілля
Ділюсь з вами найсмачнішим рецептом сирника, який мені доводилось коли-небудь готувати і смакувати. Він настільки красивий у розрізі, що зачарує кожного гостя. Готуйте з любов’ю і нехай все у вас буде добре!
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Політика
Турчинов розповів, чи буде в Україні чергова мобілізація на фронт

У разі активізації російської агресії на Донбасі, професійних військових в українській армії буде недостатньо для протистояння окупантам.

Несмотря на серьезную укомплектованность украинской армии контрактниками, мобилизация для гражданского населения может состояться в случае эскалации ситуации на Донбассе. Об этом в интервью агентству “Интерфакс-Україна” заявил секретарь СНБО Александр Турчинов.

Незважаючи на серйозну укомплектованість української армії контрактниками, мобілізація для цивільного населення може відбутися в разі ескалації ситуації на Донбасі. Про це в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

За його словами, питання мобілізації і раніше залежить від ситуації на Донбасі, оскільки професійних військових недостатньо буде для протистояння російської агресії.

“Якщо відбудеться загострення і нам треба буде значно наростити чисельність Збройних сил, звичайно, ми не зможемо обійтися без мобілізації. Що дуже важливо, ми фактично побудували професійну добровольчу армію. В основі цієї армії – професіонал-контрактник. А добровольча вона тому, що контракт підписують всі тільки добровільно. Це не мобілізація, коли хочеш – не хочеш, треба йти і захищати свою країну”, – сказав Турчинов.

Як заявляв Олександр Турчинов, фінансування української армії не повинне залежати від того, чи повернуть вкрадені Януковичем гроші. За його словами, причиною зриву десятка голосувань за закон про спецконфіскацію стала корупція, і боязнь багатьох депутатів самим потрапити під спецконфіскацію.

Читайте також: СТИПЕНДІЇ В УКРАЇНІ ПОЧНУТЬ ПЛАТИТИ ПО-НОВОМУ: ГРОШІ ОТРИМАЮТЬ НЕ ВСІ “ХОРОШИСТИ”

Джерело.

Related Post

facebook