fbpx
Breaking News
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Рятуємо посічені кінчики! Ці рекомендації працюють – перевірила на собі і не можу не поділитися з вами!
Яка ж це смакота, дівчааааата! А як просто готується! Приїхала подруга з Італії і навчила мене готувати цей шедевр – ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ТОРТ. Він підкорює всіх з першого шматочка!
Так сталося їх щастя: Юрій Горбунов розповів, з чого почалося його кохання з Катериною Осадчою. Причиною стали…
Світ
Туреччина продовжила режим надзвичайного стану

Всього з липня вже заарештовано близько 32-х тисяч осіб.

У Туреччині ще на три місяці продовжили надзвичайний стан, який дає можливість владі без особливих формальностей заарештовувати і звільняти тих, кого запідозрили у причетності до держперевороту в ніч на 16 липня.

Як передає Бі-бі-сі, згідно з наявними даними, всього з липня вже заарештовано близько 32-х тисяч осіб. Сюди ввійшли і найближчі родичі нібито організатора повалення Реджепа Тайіпа Ердогана — проповідника Фетхуллаха Гюлена. В Ізмірі був затриманий його брат Кутбеттін Гюлен, а також його син і донька. Очікується пред’явлення їм звинувачень у членстві в терористичній організації.

Читайте також: ПРОМОКЛУ ДИТИНУ ВИГНАЛИ З МАРШРУТКИ У ЛЬВОВІ

Вчора стало відомо, що влада Туреччини відсторонила від роботи 12,8 тис. поліцейських, серед яких 2,5 тис. керівних працівників правоохоронних органів. Всього вже звільнено або відсторонено понад 100 тис. держслужбовців, серед яких вчителі, судді, прокурори.

Джерело.

 

Related Post