fbpx
Політика
Тимошенко вимагатиме у НАБУ переглянути ціни на газ

Українці мають платити за газ на третину менше.

Про це сказала лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко під час зустрічі з журналістами. Вона має намір звернутися до НАБУ з вимогою переглянути доцільність закупки українського газу в Євросоюзі.

“Якщо був контракт, підписаний за моєю участю, то чому в Європі газ купують по 185 доларів? Хто сидить на посередницьких 65 доларах. Ще вчора було 140, зараз на 120 вийшли, скоро газ впаде до 100, а все одно нашим людям продають по 180. Ви розумієте, що це не європейський газ, це російський. Я найближчим часом публічно звернуся до НАБУ. І покажу, хто сьогодні заробляє цю націнку на газі через Європу. Плюс, вартість українського газу становить 85 доларів – із транспортуванням, податками, прибутками, з розвитком галузі. Чому український газ продають по 285, а не по 85?” – заявила Тимошенко.

Читайте також: СПЕКОТНА ОСІНЬ: ТАРИФНІ ЗМІНИ ЗАРАДИ ТРАНШУ МВФ

Нагадаємо, Нафтогаз спрогнозував ціну на газ наступного сезону на рівні $185 за 1000 куб. м. У сумі враховані транспортні витрати. Про це йдеться у звіті компанії. Разом із вартістю входу до газотранспортної системи України прогнозована ціна становите $197 за 1000 куб. м газу.

Джерело.

Related Post

facebook