fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!

Юлія Тимошенко, лідер фракції “Батьківщина”, закликала парламент у четвер, 6 жовтня, розглянути питання тарифів на послуги ЖКГ і проблеми аграріїв.

Про це вона заявила на пленарному засіданні Ради, передає “112 Україна”.

“Я наполягаю на тому, щоб зараз було визначено, що в четвер Рада присвятить день тарифам і прийняттю нашої “Батьківщини” закону №5059 про заборону конфіскації житла”, – сказала Тимошенко.

При цьому вона закликала депутатів розглянути в четвер також і аграрні питання і пригрозила почати збір підписів за проведення референдуму про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення в тому випадку, якщо Рада не продовжить мораторій на продаж земель.

“Ми зараз заявляємо, що наша команда разом із фермерами по всій країні створює обласні і центральні штаби по антирейдерству, яке відбувається сьогодні з сільськогосподарською землею”, – уточнила Тимошенко

Читайте також: Скільки отримують депутати за “потрібне” голосування

Джерело

Related Post

facebook