fbpx
Суспільство
Типи чоловіків, з якими краще не зв’язуватися

Яка жінка не мріє зустріти ідеального чоловіка? Надійного, дбайливого, ніжного, сильного, який допоможе та підтримає у будь-якій ситуації.

Як тільки в нас зароджуються нові романтичні відносини, ми завжди сподіваємося, що ось він – герой та кохання всього мого життя! Але нерідко ми помиляємося, і майже завжди нас чекає розчарування. Коли нам в голову «вдаряє» любов, ми забуваємо про все на світі і не можемо тверезо розсудити – чи варто взагалі з цим чоловіком починати які-небудь стосунки. Ми забуваємо про те, що можна з перших хвилин розпізнати чоловіка, на якого не варто робити ставку в стосунках.

Відомий сімейний психолог Олена Кузнєцова вирішила допомогти дівчатам та розповісти про основні типи хлопців, з якими не варто зустрічатися.

Герой курортного роману

Коли ми – вільні та красиві – їдемо на відпочинок, ми обов’язково зустрічаємо там хлопця, який здається нам просто Аполлоном. Звичайно, на світі є такі випадки, коли курортні романи закінчуються весіллям, але це вийняток із правил. Найкраще героїв курортних романів залишати на курорті, оскільки можна сильно розчаруватися, якщо «взяти» їх в звичайне життя.

На відпочинку бал правлять емоції. Гормони захльостують, почуття б’ють через край, і ось уже здається, що ви неможливо закохані. Відсутність побутових проблем, романтика, почуття свободи і безкарності теж грають не останню роль у створенні красивої історії.

Але вона повинна закінчитися разом з відпусткою, тому що на відпочинку люди, як правило, зовсім інші, ніж зазвичай, і проживають на курорті зовсім інше життя, можуть навіть придумати собі нову біографію, щоб пустити пил в очі. Так що, по суті, ви часто крутите роман невідомо з ким.

Читайте також: ЯК ДОМАШНІ ТВАРИНИ ВПЛИВАЮТЬ НА ДІТЕЙ

Рідкісний чоловік

«Рідкісний» в тому сенсі, що бачите ви його раз на кілька тижнів. Ваш залицяльник милий, ввічливий, дотепний, щедрий, вам з ним добре і комфортно. Але є один нюанс: він з’являється і зникає, коли йому заманеться. Може запросити в дорогий ресторан, подарувати величезний букет троянд, відправитися разом з вами на романтичну прогулянку, а потім несподівано зникнути. А потім після довгого затишшя, коли він навіть не дзвонив і не писав, як ні в чому не бувало, знову з’явитися на вашому горизонті.

В очікуванні чергової появи коханого дама не здогадується: «Чому він пропав, адже все було добре?». Вона копається в собі, намагається знайти помилки в своїй поведінці. Насправді ситуація проста. За словами Олени Кузнєцової, до типу «рідкісного чоловіка» відноситься класичний бабій – той самий, який щиро любить жінок і отримує задоволення від того, що приносить їм задоволення.

Зазвичай, у таких чоловіків паралельно кілька зв’язків, в 80% такі чоловіки одружені, або живуть у цивільному шлюбі, або просто знаходяться в довгих відносинах. Однак наявність постійної партнерки ніяк не заважає бабію крутити романи на стороні. Така їхня сутність.

Нарцис

Самозакоханий, егоцентричний чоловік – це діагноз. Партнерка в такому союзі завжди буде на других ролях. Жінка, яка живе з Нарцисом, його раба. Ненормально, коли чоловік милується своєю красою і змушує звертати увагу інших на свою зовнішність. Це прерогатива жінки.

Кожній нормальній дівчині, з нормальною головою і психікою, хотілося б чути компліменти і захоплення на свою адресу. Але коли такого до себе ставлення намагається домогтися чоловік, це, як мінімум, дивно.

Мамин синок

Мамин синок не обов’язково безвідповідальний і несамостійний, у нього запросто може не бути таких недоліків, але завжди і в усьому цей чоловік буде ставити думку мами вище думки своєї жінки.

Так що, виходячи заміж за мамія, ви фактично виходите заміж не за нього, а за його маму. Доведеться потурати її смакам, зважати на її інтереси. Наскільки ви готові виносити такий стан речей?

Розпізнати мамія нескладно. Зазвичай в розмові такі чоловіки часто згадують матір і посилаються на її думку: «Мама робить так», «Мама сказала це» і так далі. Якщо вам не раз доводилося чути від партнера такі речі, варто задуматися над тим, наскільки сильний вплив має на нього мати. І в разі тотального контролю, можливо, розірвати відносини з чоловіком.

Чоловік із сайту знайомств

Знову і знову фахівці не втомлюються говорити про те, що найчастіше на сайтах знайомств сидить цілком певна категорія чоловіків. Більшість з них – жонатики, які хочуть розважитися на стороні, бабії, або невпевнені в собі чоловіки або імпотенти, які не можуть нормально спілкуватися з жінками в реальності.

Відсоток гідних чоловіків на сайтах знайомств дуже малий. Так що робити ставку на «хлопця з Інтернету» не варто. Є величезний ризик, що він виявиться не тим, за кого себе видає. Вас розчарує і його зовнішність, і його особистість.

Читайте також: ЯК ПАЛІННЯ ВАГІТНОЇ ЖІНКИ ВПЛИВАЄ НА ДИТИНУ

Джерело.

facebook