fbpx

Тиждень тому вийшла заміж. А сьогодні моя подруга залишилася у нас вдома переночувати. Прокинулася вночі від голосів. Чоловіка поруч немає, чую з сусідньої кімнати, де подруга ночує, голос чоловіка: «Та вона нічого не почує! Так давай, чого ти!» Злетіла, увірвалася туди фурією, вже готова на все

10 «підслуханих» історій, які переконливо доводять, що далеко не все на світі влаштовано так, як ми звикли вважати. Вони вам сподобаються! 

Думаєте, зовнішність у дівчини – це головне? А ось і ні. Моя подруга вийшла заміж завдяки почуттю гумору. У неї маленькі форми, тому вона використовує всілякі підкладки та пуш-ап. Були ми з нею на пляжі, вона граціозно струснула плед, і в цей момент з неї злітає верх купальника разом з цими псевдо. Вона видала: «Ох, вітер купальника аж з моїми скарбами забрав!» Хлопець поряд так реготав, що йому стало недобре, довелося допомагати. Через тиждень він покликав подругу заміж.

Принципово не даю жебракам гроші. Вважаю їх всіх шахраями. Але якось бачив, як бездомний чоловік, для якого, очевидно, нормальна трапеза – це рідкість, годував бродячих собак. І не просто тому що дворняжки до нього підбігли, а цілеспрямовано ходив і шукав бідолах. Це мене дуже зворушило, я нагодував його, періодично з ним бачуся і допомагаю. Василь Степанович хороша людина з важкою долею. Шкода, що ця сама доля часом буває несправедлива.

У мене син, який не бачить. Довго ми не знали з дружиною, як познайомити його зі світом і навчити жити, не відчуваючи своїх недоліків. Друг порадив відправити його в художній гурток. Спочатку ми поставилися до цього скептично, але вже через півроку вчителі сказали нам, що у дитини явний талант, оскільки він може малювати те, що не бачить, але відчуває на дотик! Зараз його малюнки потрапляють на виставки, а кілька з них вже купили іноземці. Тому, що б у вас не відбувалося в житті, не здавайтеся, ви завжди зможете знайти вихід.

Вважав одну дівчину некрасивою, вирішив з неї посміятися. Створив в соцмережі фейкову сторінку хлопця, додався до неї у друзі, щоб закохати в себе, покликати на зустріч і не прийти на побачення. Попереписувався. значить, зрозумів, що вона божественна, і закохався.

Вперше залишився ночувати у своєї дівчини. Оскільки Юля у мене вічно на дієті, то я вирішив зганяти на кухню посеред ночі, щоб не ображати почуття тих, що худнуть. Заходжу на кухню, відкриваю холодильник, беру каструлю і раптом з-за спини чую хрипкий голос: «Що, жереш?» Каструля летить на підлогу, я обертаюся і бачу величезного папугу в клітці, який повторює: «жереш, жереш!» Дівчина стоїть в коридорі і ридає від сміху. А ще кажуть, ніби тварини і птахи нічого не розуміють.

Мій чоловік завжди був небагатослівний і стримував свої почуття, ось не могла я зробити так, аби він мені сказав «я тебе люблю». І подруги кажуть, мовляв, «він у тебе якийсь кам’яний». А я ж знаю, який він насправді сентиментальний. Не так давно помітила, що він носить у себе в гаманці паперову трояндочку-орігамі, яку я зробила на нашому першому побаченні. І так дбайливо до неї ставиться, боїться пошкодити.

Здається, я запрацювався. Півгодини тарабанив у двері і вимагав мене впустити, пропуск не працює, чую голоси, але мене ніхто не впускає. Кричу: «Я ваш начальник! Вимагаю відкрити двері!» Знову перешіптування. Нарешті відкриває переляканий охоронець і каже: «Якщо не припините, я викличу поліцію!» Виявляється, я ломився у відділення банку. Мій офіс розташований на одні двері далі…

Давно купили синові гітару, жодного разу не чула, як він на ній грає, з цього приводу часто дорікалаа йому, мовляв, навіщо взяли, інструмент простоює. Вчора я занедужала трохи, і чоловік пішов в аптеку, син, мабуть, подумав, що я теж пішла, взяв гітару і почав грати (мабуть, він завжди так робить). Він прекрасно грає романси, і мені соромно, що всі ці роки я підвищувала голос на нього.

Почала зустрічатися з хлопцем, запросила до себе, смакуючи романтичний вечір, але щось не пішли суші і всю ніч провела в туалеті. Думала, що все, стосункам кінець. Відкриваю двері, а його немає. Втік, значить… Минуло хвилин 20. З’явився з таблетками, водичкою лікувальною і лимоном. Знайшов же в незнайомому районі міста цілодобову аптеку! Доглядав мене до ранку, поки я не заснула. Ліг зі мною, обійняв. Все-таки не перевелися справжній чоловіки!

Тиждень тому вийшла заміж. А сьогодні моя подруга залишилася у нас вдома переночувати. Прокинулася вночі від голосів. Чоловіка поруч немає, чую з сусідньої кімнати, де подруга ночує, голос чоловіка: «Та вона нічого не почує! Так давай, чого ти!» Злетіла, увірвалася туди фупією, вже готова на все. А вони там сидять в шахи грають. Серйозно, в шахи! Подруга якраз програла, і чоловік її умовляв виконати обов’язок того, хто програв і закукурікати. Як вам?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page