fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Україна
У 37-річного нардепа Левуса різко погіршилось здоров’я

У народного депутата від фракції “Народний фронт” Андрія Левуса раптово погіршилось здоров’я – виявили тромб.

Про це розповіла його дружина Інна Левус.

Біда сталася під час його візиту в Штати.

“Під час перебування мого чоловіка в США з робочим візитом сталося раптове погіршення стану здоров’я, місцевими лікарями виявлено тромб”, – написала дружина.

Це трапилось через отриманими ним пораненнями в 2014 році.

“Це викликало тимчасове обмеження працездатності. З чоловіком перебувають його друзі, стан здоров’я стабільний”, – заспокоїла Інна Левус.

Читайте також: У США ВІДКОПАЛИ ЛЬОДОВИКОВОГО МАСТОДОНТА

Джерело.

Related Post