fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Без рубрики
У Черкаській області хлопець жорстоко убив літню сусідку

У Черкаській області 23-річний хлопець заліз до будинку пенсіонерки, щоб вкрасти гроші. Однак не очікував, що 79-річна господиня раптово повернеться додому. Зловмисник злякався, що вона викличе поліцію і кілька разів ударив нещасну молотком по голові. Потім закрив будинок і пішов пропивати вкрадене.

Тіло жінки виявили сусіди. Підозрюваного вже затримали.

Читайте також: З’явилося відео погоні за викраденою маршруткою в Києві

Джерело

Related Post