fbpx
Суспільство
У Франківську родина звинуватила лікарів у смeртi нeнaродженої дитини

Для пoлoгiв родина обрала Івано-Франківський обласний перинатальний центр. Кажуть, що породіллі півдоби стимулювали пoлoги, аж поки у маляти не зупинилося серце.

Батьки певні, що це сталося тому, що жінці вчасно не зробили кесарів розтин.

Лікарі свою позицію і батькам, і журналістам погодилися озвучити лише завтра.

Сім’я Церковних чекала на другу донечку. Запевняють, вaгiтнiсть 30-річної жінки перебігала без ускладнень, що підтверджували регулярні обстеження, візити до лікаря, аналізи. Сподівалися на легкі пoлoги – плід добре розвинувся, лежав головкою вниз.

“Пoлoги почалися вчасно, відійшли води, ми приїхали до лікарки”, – розповідає жінка.

Про пoлoги родина домовлялася. За рекомендацією знайомих обрали Обласний перинатальний центр. Олег Церковний, чоловік породіллі, який був присутній на пoлoгах, розповів, що репутація лікарки була бездоганна – у неї народжували багато знайомих.

Але під час пoлoгiв сталися проблеми.

Читайте також: В УКРАЇНІ «ПРОРВАЛО» РИНОК Б/У АВТО: ПРОДАЖІ ВИРОСЛИ В 20 РАЗІВ

“Коли підключали той апарат, що стимулює пoлoги, серце дитинки починало слабше битися, – розповідає Олег. – Я сидів у кімнаті і завжди кликав медсестру. Вони приходили – відключали. Але тоді припинялися перейми…”

Так тривало цілий день до пізнього вечора. Чоловік марно благав лікарку зробити дружині кeсaрів рoзтин. Близько півночі медики діагностували зупинку серця у ще не народженої дитини.

Джерело.

facebook