fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Політика
У Франції назвали час і місце зустрічі “нормандської четвірки”

Саміт розпочнеться о 18:30 за київським часом і пройде в Берліні.

Зустріч лідерів “нормандської четвірки” (Україна, Німеччина, Франція і Росія) запланована 19 жовтня на 18:30. Про це йдеться в розкладі заходів, яка оприлюднена на сайті президента Франції Франсуа Олланда.
Зустріч пройде в Берліні.

У розкладі зазначено, що “нормандський саміт” відбудеться о 17:30 за місцевим часом (18:30 за Києвом).
У той же час на сайті президента України повідомляється, що перед проведенням переговорів в “нормандському форматі” відбудеться окрема зустріч Петра Порошенка з президентом Франції Франсуа Олландом і канцлером ФРН Ангелою Меркель.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Франції Франсуа Олландом і канцлером ФРН Ангелою Меркель.

“Співрозмовники домовилися провести 19 жовтня в Берліні зустріч глав держав у “нормандської форматі”, – передавала прес-служба президента України.

Порошенко раніше заявляв, що Україна зацікавлена в залученні до переговорного процесу США за умови, що Росія залишиться за столом переговорів.

Пізніше з’явилася інформація, що президент РФ Володимир Путін також погодився приїхати до Берліна на зустріч “нормандської четвірки”.

Читайте також: СВІТЛАНА ЛОБОДА В ДУЖЕ КОРОТКОМУ МІНІ ВЛАШТУВАЛА СВІТЛОВЕ ШОУ В ХАРКОВІ

Джерело.

Related Post

facebook