fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Події
У Франції священик зупинив месу, щоб накласти на себе руки

У поліції не знають, з чим пов’язаний вчинок чоловіка

Священик зупинив месу в Морлі – на заході Франції – побіг до естакади, яка перетинає містечко і стрибнув з неї, заявив представник місцевої поліції, якого цитує ladepeche.fr.

“Священик зняв рясу і стрибнув з віадука”, – повідомило джерело в поліції, додавши, що завдяки падінню на дерево, чоловік залишився живий і зламав тільки стегнову кістку.

Тим часом, як повідомляє газета, у своїй верхній частині віадук, через який проходять поїзда Париж-Брест, досягає 61 метра у висоту.

“Ми не знаємо, чому він зробив цей жест”, – заявив офіційний представник місцевої єпархії, додавши, що священика, у віці 30 років, прооперували.

Читайте також: Ігри з гранатою закінчилися для дітей лікарнею

Джерело

Related Post

facebook