fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Події
У Харківській області чоловіка засмоктало в яму з рідкою смолою (фото)

Постраждалого рятували більше години

У районі села Роздори Лозівського району чоловік впав у яму зі смолою. Як повідомили в облуправлінні ДСНС, до місця події виїхали 5 рятувальників. На момент їх прибуття потерпілий вже по шию знаходився в бітумі, який засмоктував його.

Рятувальники за руки і за допомогою мотузки витягли потерпілого на поверхню. Вся операція тривала понад годину. Бригада швидкої допомоги доставила 60-річного потерпілого в районну лікарню. Зараз він знаходиться в реанімації.

yama-z-smoloyu

Читайте також: Фанати пошкодили склеп Скрябіна

Джерело

Related Post

facebook