fbpx
Україна
У Києві застрелили екс-депутата Вороненкова

У Києві в результаті стрілянини загинув колишній депутат російської Держдуми Денис Вороненко, який прийняв українське громадянство і дав свідчення проти Януковича

Ще двоє осіб поранено, повідомили в прес-службі столичної поліції.

Подія сталася близько 11:30 на перехресті бульвару Тараса Шевченка і вулиці Пушкінської. Повідомлення про стрілянину надійшло до чергової частини столичної поліції від перехожих. На місці події працює слідчо-оперативна група.

Попередньо встановлено, що коли чоловік з охоронцем вийшли з готелю, невідомий відкрив вогонь. В результаті один чоловік загинув, його охоронець отримав поранення, але при цьому поранив стрілка.

Подія зареєстрована. Поліція з’ясовує всі обставини. Пораненими чоловіками займаються лікарі.

“Особа загиблого встановлена, це російський політик, в минулому – депутат Держдуми РФ.

Нагадаємо, колишній депутат Державної думи РФ ДДенис Вороненко разом зі своєю дружиною перебралися до Києва, навіть не дочекавшись закінчення депутатських повноважень, де він прийняв українське громадянство.

Вороненко говорив, що в Росії неможливо себе продати чи щось відстоювати, оскільки ФСБ повністю все контролює і прибирає неугодних.

“Сьогодні політична система в Росії працює тільки на знищення всіх, хто в неї не вмонтований. Підмінюються сенси і принципи. Порушується закон, права виборців. Ті, хто це робить, – вони і є справжні зрадники”, – сказав Вороненко в лютому в інтерв’ю одному з видань. Він також пояснив, чому вибрав саме Київ для нового місця проживання.

“Я поїхав, тому що просто не хочу більше жити у брехні і лицемірстві. І взагалі, я згоден з висловлюванням відомого актора, що Росія – некрофільська країна, де мертвих люблять більше, ніж живих.

Повноваження у нас формально були до 4 грудня. Але ми вирішили не чекати терміну їх закінчення. Ми розглядали різні варіанти, але в силу менталітету, моїх коренів в Херсонській області і моєї позиції, яку я часто висловлював, вирішили переїхати до Києва. Україна моя друга країна. Я тут не почуваюся чужим, приїжджим. Україна бере всіх, хто в неї вірить. Є багато проблем, але є вектор розвитку, є дух свободи, є люди нормальні. Я вже громадянин України. 4 грудня закінчилися мої повноваження депутата Державної думи, а 6 грудня я став громадянином України. Перше, що ми побачили, приїхавши сюди, – люди добрі, нормальні, немає злих. З Києва не хочеться їхати. В Європі ти завжди будеш чужий”, – розповів екс-депутат Держдуми РФ.

Вороненко також розповів, чим хотів би займатися в Україні.

Читайте також: ПЕЧАТКИ БІЛЬШЕ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВІ: РАДА ПРИЙНЯЛА ВАЖЛИВИЙ ЗАКОН ДЛЯ БІЗНЕСУ

“Насамперед, звичайно, я б хотів бути корисним країні з усім багажем знань, який у мене є. В Росії сьогодні такі, як я, не потрібні. Я зараз перебуваю в стадії переговорів. Спочатку я отримав громадянство, тому що, не будучи громадянином країни, складно претендувати на заняття будь-яких державних посад. Мені не потрібні привілеї, я намагатимуся знайти своє місце в житті, як всі. Розумію, що буде важко, непросто. Але це і є свобода”, – додав політик.

Джерело.

facebook