fbpx
Україна
У київському метро сталася НП

На станції КП “Київський метрополітен” “Кловська” пасажир порушив правила поведінки в метро і впустив свій чемодан на ескалаторі, в результаті чого травми отримала дівчина, повідомляє в неділю прес-служба метрополітену і закликає пасажирів дотримуватися правил.

“Була травмована 25-річна дівчина. Постраждалу забрала швидка допомога.”, – повідомили в неділю в прес-службі Київського метрополітену.

Зокрема, закликали в КП, необхідно дотримуватися правил поведінки в метрополітені, а особливо на ескалаторі, оскільки недбалість батьків вже неодноразово призводила до травмування дітей.

“Нагадуємо, що потрібно триматися за поручень (це вбереже від травм в разі раптової зупинки устаткування), не заступати за жовту обмежувальну лінію (взуття і ноги будуть цілі, це особливо стосується дітей), не підкладати пальці під поручень (і всі пальці на місці ), не сідати на ступені (нам правда не потрібні шматки навіть наймодніших пальто й спідниць), тримайте свій багаж і ні в якому разі не ставте сумки або валізи на поручень (оберігайте небезпеки інших пасажирів)”, – йдеться в повідомленні прес- служби метро.

Читайте також: В ОДЕСІ ЖІНКА ВПАЛА З ВІКНА БАГАТОПОВЕРХІВКИ

У КП “Київський метрополітен” відзначили, що правила розміщені в кожному вагоні і постійно звучать на ескалаторних схилах станцій, і закликали ще раз ознайомитися з ними.

Джерело.

facebook