fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Економіка
У кого за комунальні борги забиратимуть житло

У Міністерстві юстиції заявили, що конфісковуватимуть житло через борги за комуналку.

“В першу чергу борг мають погасити за рахунок коштів боржника, а за відсутності коштів іншого майна. Лише в крайньому випадку застосовують стягнення житла, – заявили в Мін’юсті. – Стягнення житлових приміщень боржників при виконанні рішень про стягнення комунальних платежів нині фактично не застосовують”.

Нагадаємо, у серпні міністр юстиції Павло Петренко запевняв, що житло за несплату комунальних послуг в українців не відбиратимуть. Він назвав “черговим міфом” заяви про те, що за новим законом у людей можуть вилучати житло за несплату компослуг. “Ніхто не буде позбавляти українців власності через несплату комунальних тарифів. Це черговий міф”, – заявляв Петренко.

Читайте також: МАРІЇ ШАРАПОВІЙ СКОРОТИЛИ ПОКАРАННЯ ЗА МЕЛЬДОНІЙ

Також із метою захисту прав дітей законодавством заборонило відчуження нерухомого майна, в якому зареєстровані неповнолітні. У таких випадках необхідний попередній дозвіл органів опіки та піклування.

Джерело.

Related Post

facebook