fbpx
Breaking News
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Україна
У Криму діється щось дивне – блогер

Місцевий активіст розповів про скандали.

Обстановка на півострові часом нагадує театр абсурду, а безглуздість деяких моментів визнають самі місцеві жителі. Про одну з них розповів місцевий блогер і активіст Олександр Таліпов.

“Щоб всі розуміли, який бедлам відбувається, я приведу конкретний приклад. Сьогодні мені подзвонив депутат “правлячої” партії в місті Феодосія і попросив захистити його від “правлячої” партії Криму, яка забирає його власність і бізнес. Всі документи про рейдерське захоплення державним органом приватної власності у мене в наявності. Ось сиджу і думаю: де ми знаходимося, в які часи? Місцевий депутат, просить простого, рядового громадського працівника захистити його і його власність від членів його ж партії”, – розповів блогер.

Відзначимо, що на сьогоднішній день все самопроголошене “керівництво” Криму входить до партії “Єдина Росія”.

Читайте також: “ДОНБАС ЗАВЖДИ БУВ УКРАЇНСЬКИМ” – ЛАРИСА КАДОЧНИКОВА

Джерело.

Related Post

facebook