fbpx
Світ
У Кувейті за звинуваченням у вбивстві повісили принца

У Кувейті стратили принца Файсала Абдулла аль-Джабер аль-Сабаха з правлячої королівської сім’ї. Про це повідомляє The Washington Post.

Принца визнали винним у спланованому вбивстві і незаконному володінні вогнепальною зброєю. До смертної кари його засудили ще в 2011 році, проте вирок привели у дію тільки зараз. Принца Файсала звинуватили у вбивстві свого племінника – Басиля Салема Сабаха аль-Салем аль-Сабаха. За даними ЗМІ принц Файсал приїхав до нього в палац і застрелив його, так і не розповівши про мотиви свого вчинку.

Принца і ще шістьох осіб повісили під час масової страти. Також стратили філіппінську домробітницю Джакатиа Пава, визнаної винною у вбивстві 22-річної дочки свого роботодавця, а також двоє громадян Єгипту, громадянин Бангладеш, громадянин Ефіопії і ще один кувейтець.

Останній раз масову страту в Кувейті проводили в 2013 році. Тоді повісили трьох осіб. У 2016 році стратили ще одного члена королівської сім’ї, принца Турки бін Сауд аль-Кабіра.

Його визнали винним у вбивстві підданого Саудівської Аравії під час бійки. До аль-Кабіра членів королівської родини в Кувейті не стратили з 1977 року.

Читайте також: Киянку зґвалтували та пограбували четверо чоловіків

Джерело

facebook